Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek-e szerintetek?...

Mentalevélke01 kérdése:

Terhes lehetek-e szerintetek? Egy ideje már szeretnénk babát, peteérésemkor voltunk együtt.

Figyelt kérdés

Két nap múlva kellene megjönnie és ilyen tüneteim vannak:

- étvágytalanság (pedig máskor menstruáció előtti napokban mindent fel tudnék falni)

- fejfájás napok óta

- pattanások (rémesen sok az arcomon és a hátamon)

- alhasi fájdalom: szurkálás, majd enyhe nyomás

- szomjasság (enyhe hőemelkedés)

- puffadás

- nem várt előtt 6 nappal barnázás, hol erősebben, hol szinte semmi.


Vasárnap este (nem várt előtt 5 nappal) csináltam tesztet kicsi halvány csík jelent meg, azóta is csináltam tesztet ugyanolyan érzékenységűt ( 10 mIU/ml), és semmi csík.


Nagyon kíváncsi vagyok!



2016. aug. 9. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én drukkolok neked! Én is peteérés előtt 2 nappal voltam együtt a párommal és babát várok! Halvány csík is csík!! Van olyan hogy nem jó eredményt ad a teszt de poziban nem szokott rossz eredményt adni!
2016. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinalj clear blue digitalisat nekem az mondta mwg biztosra
2016. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már halvány pozitív és az összes többi tünettel együtt nézzük, akkor esélyes, hogy az vagy.

Pár nap múlva csinálnék újabb tesztet vagy vennék egy olyan Clear Blue-t, ami kimutatja hány hetes vagy.

2016. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. hozzászóló!

Kimaradt menstruáció első napjához képest mikor mondta meg a Clearblue?

2016. aug. 9. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
3. Nap. De kesobbi fogamzas volt uh 1-2 hetet irt
2016. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz! :) Sztem ha a nemvárt után egy nappal tesztelsz már biztos megmutatja a jó eredményt. Nekem x-epil teszt kimutatta ( 2 db kb 500 ft). Nekem 2 tünetem volt nemvárt előtt, furának is tartottam őket de nem fogtam fel h lehet azért mert terhes vagyok! És ez már mensi előtt 1 héttel jelentkezett! 1. Furák voltak a melleim, nekem mindig bedagadtak mensi előtt, kemények voltak, mostmeg...nagyobbak voltak, de puhák...olyan kis könnyűk, nem tudom máshogy leírni, még a férjemnek is mutattam, de nem fogtam fel h ilyen még sose volt! 2. Megváltozott az orgazmusom! Másabb érzés volt, könnyebben elmentem, előtte sose volt ilyen érzés és még itt sem gyanakodtam. Csak utólag esett le. A tipikus tünetek nálam kimaradtak az elején. Sok sikert neked! :)
2016. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!