Mazsi0000 kérdése:

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ciklusom 28-29 napos.8 napon egyutt voltunk a parommal.12.napon tuhegyni veres folyasom volt.20.napon pedig enyhe barna folyasom.Menzimet aug.17-re nem varom.De mar most olyan erzesem van mintha meg akarna jonni.Mellem duzzadt de nem faj,derekam meg majd leszakad.Remenykedhetek a terhessegben???

2016. aug. 11. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát...aut az enyhe barna folyast nem tudom mire vélni...beagyazodasira gondoltál? Nem tudom...

Kicsit koraiak lennenek a tunetek mar most, de nem kizart. Nekem csak a nemvart elott 1 nappal jottek a tünetek mindkét alkalommal...

2016. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia,koszike hogy irtal.Pont most olvasom neten hogy a menzi elott 1 hettel barnazas az lehet beagyazodasi barnazas is.De nem tarhat tovabb mint egy napot.En csak 2x vettem eszre pisiles utan.Nagyon kivancsi vagyok.Mar rengeteget csalodtam ez alatt a 6 ev alatt.
2016. aug. 11. 13:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!