Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma van valamilyen front, ami...

Ma van valamilyen front, ami az állapotos nőket idegi alapon érintené?

Figyelt kérdés

Már hozzászoktam, hogy néhányan a válaszadás helyett, illetve azon kívül elsősorban vitát generálni járnak ide, de a mai hangulat különösen szokatlan.

Hihetetlen és egyben frusztráló, de ma akármelyik kérdésre kattintok folyamatosan azt látom, hogy két-három segítőkész és hasznosnak ítélhető (az egy dolog, hogy pontos-e) válaszra (amelyek rendszerint aránytalanul le vannak pontozva) jut egy becsmérlő, kötekedő, negatív, beszólogatós hangulatú hozzászólás, anélkül, hogy az bármilyen hasznos választ tartalmazna a kérdező számára. Ma az a ritka alkalom van, amikor van egy-két órám olvasgatni, segíteni, szívesen is teszem, főleg, hogy a családomban több szülész, szülésznő van, nagyon sok történetet hallottam, rengeteg dolognak utánajártam, olvastam, tekintve, hogy én is a terhességem 32. hetét töltöm, de már az egésztől kezd elmenni a kedvem emiatt a negatív és kötekedő hozzáállás miatt.

Tudom, rövid időn belül átkerül a kérdésem a GYIK kategóriába, ahol már elég kevés terhes nő fog belefutni. Más is észrevette, hogy ma magasabb a kötekedők száma, vagy csak én vagyok érzékenyebb?


2008. szept. 30. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ez így. Nem tudom mi lehet, de nem hiszem, hogy front. Inkább csak rossz kedve van az illetőnek a mai napon, vagy egyszerűen csak az idegesíti, hogy nem ő válaszol először. Ha zavar, akkor inkább kicsit lépj ki és később kapcsolj vissza. Engem nem igazán szokott zavarni az ilyen, mondjuk néha idegesítő. Boldog babavárást Neked. 18 hetes kismama
2008. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha most azt írnám, hogy szerintem csak Te vagy ma érzékenyebb, akkor én is szurkálódnék?

Egyébként front az biztos van, mert az előbb még csodásan sütött a nap, most olyan csúnyán beborult, hogy attól tartok hazafelé elázok.


Azért ne add fel, várjuk a pozitív hozzászólásidat!


Üdv: egy 20 hetes kismama, akinek remek a kedve, mert még az újdonság erejével hat rá a rugdosó magzata

2008. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mostanában én is ugyanezt vettem észre, nem csak a mai napra vonatkozóan. Szerintem ne foglalkozz vele. Lehet, hogy csak rosszul fogalmaznak, már velem is előfordult, hogy emiatt lepontoztak. Ha meg direkt ilyenek, akkor meg nem kell velük törődni. Minden jót Neked!
2008. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a mai nap miatt van és nem is az ingerlékeny kismamák miatt, hanem simán azért mert ez az oldal ilyen. Mivel mindenki véleményt nyilvánit, sokszor nem egyezik a másikéval és igy mindenki beleköt a másikba mert azt hiszi okosabb mint más.
2008. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is észre vettem ezeket a hangulat ingadozásokat. Legtöbbször azért haragszanak ha többször ugyan azt a kérdést teszik fel. Én is jártam így hogy írták nézzem meg a keresőt. Ez az ismétlődés mindig lesz mert vannak újak és vannak pár hetes kismamák akik az elején járnak!:-)Én legtöbbször olvasgatom a kérdéseket ha már valamin átestem vagy szeretnék véleményeket hallani vagy valaki baja meghat neki írok. Kérdést akkor teszek föl ha nagyon tanácstalan vagyok. Sajnos én azok közé tartozom akiknek a védőnő nem segít sőt inkább megkérdőjelezi az orvos döntését. Az orvosom 10 éve ismerem védőnőt 3 hete! Ezért tartom jónak hogy itt olvashatok és ha kell kérdezhetek tőletek!:-)

Puszi mindenkinek! És türelmet a pár hetes kismamák iránt hisz mindenki járt az elején a terheségének. :-)

Egy Boldog 16 hetes kismama

2008. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tetszett a humorosan megfogalmazott kérdés - ugye jól éreztem benne egy csepp iróniát? Abszolút igazad van - én egy 36 hetes kismama vagyok és eddig nagyon szerettem ezt az oldalt és mindig megpróbáltam a kérdezőknek akkurátus, tapasztalataimon, ill. orvosom véleményén alapuló válaszokat adni. Ma egy kérdésre adott válaszomat vki lepontozta (eddig ilyet nem tapasztaltam), pedig egy 38 éve praktizáló szülésznő szavait idéztem, így bíztatva egy kismamát, aki azt kérdete, normális -e amit érez. Az volt... Ez nekem rosszul esett, mert ismét jó szándékúan akartam segíteni. Ezek tényleg elveszik az ember kedvét a beírogatástól, de lehet, hogy valakit ingerlékenyebbé tesznek a frontok, míg valakit (pl. engem) érzékenyebbé. (Lehet, hogy pont Te vagy az, Kedves Kérdező, akit velem együtt pontoztak le még ma - egy közelgő szülés kapcsán feltett kérdésnél?) De el a fejjel, szerintem még mindig túlnyomórészt kedves, aranyos kismamák, anyukák vannak itt, s igazából nem lenne szabad elkedvetleníteni hagyni magunkat! Sok boldogságot, szép babavárást mindenkinek!
2008. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajj, mit sikerült írnom: el a fejjel... Természetesen FEL a fejjel akart lenni. :-)))))
2008. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!