Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdenétek így a sulit? 29hkm

Elkezdenétek így a sulit? 29hkm

Figyelt kérdés

3 szakmám van de szeretnék leérettségizni. Most jött szórólap másik városba lehet ebbe a hónapba jelentkezni esti tagozatra. Tőlünk negyed órára van ahol lenne a suli és heti 2 napot kell 3-este 8-ig lenni.

Most 15 hónapos a kisfiam illetve október végén szülök. Nem tudom belevágjak-e így.

Szerintetek?


2016. aug. 14. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
És hány éves a suli?
2016. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 évet ír. De az is oda van írva h vinni kell a meglévő bizonyítványokat és lehet h rövidebb lesz azáltal. Ezt én sem értem.
2016. aug. 14. 00:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szakmunkásba jártál csak ,azok nem számítanak.Ha jártál gimnáziumba vagy szakközépbe és van befejezett éved akkor azt beszámítják.Egy év itt egy félév.Amúgy válaszolok is :én várnél ezzel egy évet.Nem oszt nem szoroz ,ilyet meg minden évben indítanak.
2016. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két kicsi mellett? Nem, nem csinálnám. Elmenni suliba még oké ha van ki vigyázzon rájuk, de azért itt tanulni is kell. Én GYES alatt tettem le az érettségit, de akkor még a szülőkkel éltünk így volt segítség. Újszülött mellett akkor sem vállaltam volna.
2016. aug. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
hát úgy hogy közbe lesz egy szülés, újszülöttel, úgy biztos nem vágnék bele....majd ha megszültél, és már 6-7 hónapos, akkor vágnék bele, mint ahogy tettem is ezt, csak nem érettségivel hanem okjvel...addig éjjel nappal igényelt a babám.
2016. aug. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Újszülöttel nem vágnék bele. Ahogy a többiek is írják, várd meg a következő lehetőséget. 1-2 év múlva biztos indítanak újra akkor már sokkal vállalhatóbb 2 gyerekkel ha lesz aki vigyáz rájuk. Én nem vagyok egy nem adom oda a gyerekeknet senkinek típusú anya, de azért sok 3tól 8ig. :) plusz szülès után szerintem a hátad közepére se fogok kívánni :)
2016. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2016. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Én is beláttam h ez most nem fog menni. Mindkét gyereknek szüksége lesz rám. Köszönöm szèpen a válaszokat.
2016. aug. 14. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!