Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex és orgazmus után az...

Szex és orgazmus után az egész méhem kőkemény lett, ami percekig így is maradt, normális ez?

Figyelt kérdés
Orgazmus nélküli szexnél nem tapasztaltam ezt. Gondot jelenthet? 23hkm

2016. aug. 14. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes! Az orgazmus hatására oxitocin termelődik. Semmi baj nem lesz, ha nincs tiltva a szex. Ha elmúlt a keményedés, nem volt azóta spontán és nem is görcsölsz, akkor ne idegeskedj! Boldog babavárást!
2016. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andtica ***** válasza:
100%
Teljesen természetes. Kellemes babavárást! :) 21+6 hkm
2016. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Második baba, de az elsőnél nem emlékszem ilyenre, és vele eddigre már abba hagytuk a szexet.

Utána bealudtam, így nem tudom mikorra múlt el. Görcs nincs, se más zavaró tünet, baba mocorog.

Csak kicsit félelmetes volt ahogy körbe tudtam tapogatni a kemény méhem.

Megnyugodtam!

2016. aug. 14. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

ezért nem kell abba hagyni a szexet

és természetes folyamat


én anno 40-41 hetesen is szexeltem mindegyik gyerekkel

nem nem azért h beinduljon a szülés pusztán az élvezetért :)

2016. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most 22 hetes vagyok, egyszer volt, h szex utáni napon egész nap görcsölt a hasam, úgy 3 nap múlva meg volt pár csepp vér is. Megvizsgáltak, nem volt semmi gond, szexet se tiltották, azóta is sokat vagyunk együtt, a hasam az keményedik mindig, de el is múlik. Szerintem ne aggódj emiatt. max ha valami olyan van, menj el dokihoz, és ha olyat talál, úgyis szól, hogy no sex :)
2016. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!