Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhsség alatt miért eres a...

Ilonka85 kérdése:

Terhsség alatt miért eres a mellem?

Figyelt kérdés
sziasztok.esetleg ha valaki tudna nekem váalaszt adni azt nagyon megkoszonném.a 19.hetbe vagyok es a melleim szörnyen csunyák,nagyon eresek söt a mellem alatt is össze fut az ér.az mitol van?másnak is volt igy terhesség alatt?mit tehetnék ellene?vagy az majd elmulik? bocsi a sok kérdésér :)

2016. aug. 14. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez van :( sajnos ez ilyen mivel nagyon nagyot nonek a melleid igy sajnos egy ideig biztos ilyen lessz. En ajanlom hogy amikor csak tudod kremmel kend be a melleidet a hasadat es ha kell a combjaidat is mivel a bornek nyulnia kell es ha szakad akkor ugy marad utana nagyon csunya. Keveset tudok en is de hogy a melleid ilyenek maradnak egy ideig az tuti 33 hkm
2016. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Terhességgel jár.

Kenegetés felesleges, maximum a bőr száradása ellen jó.

A striák NEM a bőr nyúlásától alakulnak ki!! Genetika+ hormonok. Ha lesz, akármivel kened, ki fog alakulni, ha nincs hajlamod, akkor pedig nem.

2016. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Kedves utolso ne haragudj de nagy butasagot irsz.Mi az hogy genetikatol es hormontol fugg h marad e striaja?Egyertelmu hogy a bor nagymerteku nyulasatol,szakadasabol keletkezik.Ha valaki hirtelen hizik pl.akkor is kialakulhat.A lenyeg hogy minel nagyobb nedvessegtartalmu kremmel hidratalja a boret,az sokat segithet,bar nem feltetlenul akadalyozza meg,bor tipustol is fugg.Kedves kerdezo nekem is olyan mint a tied a mellem,Nekem a oarom maszirozgatja es nagyon jol esik ,utana mindig ugyerzem mintha megszepulne egy kicsiket!((:
2016. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Oke, akkor azt mivel magyarazzatok, hogy amikor valaki az icipici mellebol csinaltat hatalmas mumelleket, annak nem lesz striaja, pedig ott aztan tenyleg hirtelen no meg, egyik pillanatrol a masikra. Vagy rengeteg embernek pl nem akkor lesz striaja, amikor terhes, hanem szules UTAN. Vaaaagy, peldaul arrol hallottatok, hogy nagy merteku FOGYASTOL is lehetnek az embernek striai?


Biztos szamit, hogy feszul a bor, mindenkeppen jo hidratalni, hogy minel rugalmasabb legyen a bor, de nem a kenegetesen mulnak a striak.


Kerdezo, teljesen normalis, hogy eres a melled, terhesseg alatt ez jellemzo.

2016. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A mellplasztikatol azert nem szakad meg a bor,mert ott akkora implantatumoy helyeznek be amekkorat a bir kepes nyulni anelkul hogy megszakadna.Nekem is azert rakta be a doki a legkisebb mèretet mert ezt erezte biztonsagosnak a szakadas elkerulese vegett.Fogyas utani szakadasrol en mèg nem hallottam errol igy velemenyt nem tudok mondani sajnos.
2016. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sokkal több vért kell pumpálni, a mellkason vékonyabb a bőr így jobban látszik.

Én a negyedik gyerekemet várom, és nekem is mindig ilyen, mondjuk nem különösebben zavar.


A stíra meg másik dolog, semmi köze ehhez.

Nekem pl. épp nincs is, azzal szerencsés vagyok.

2016. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt sem a hasamon, sem a mellemen nem szakadt meg a bőr, mondjuk kenegettem is. De aztán kb a fiam 2 hónapos korától, amikor már nagyon erősen szopott, akkor szépen szakadt a bőröm a mellemen, megszámlálhatatlan csík, de szerencsére csak alul, így én csak a tükörben látom. Szoptatás alatt nem kenem semmivel.
2016. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Normális, hogy eresek a mellek, mert a tejmirigyek most készülnek fel a majdani szoptatásra, növekszik, nehezebb lesz a mell.

Nekem a kozmetikus mondta, hogy a bőr rugalmassága öröklött dolog, van, akinek kevésbé rugalmas a bőre és kireped a nagy méret változástól. Én két gyereket szültem, de egyetlen helyen sem repedtem ki, bár nem lett óriási hasam. Viszont a mellbőségem a másodiknál 88 cm-ről 100 cm lett a terhesség végére. :-)

2016. aug. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom a válaszokat.azert picit most megnyugodtam :) stria ellen kenem a hasam,vettem rá kremet azt montak hogy ez jo Elasti-Q.Eddig meg nem nagyon vettem eszre csak picit látni a csipomon mind két felén.a mellem meg kenem testápoloval néha nivea kremmel mert az jo zsiros csak nehez elkenni :) :)
2016. aug. 15. 15:42
 10/11 A kérdező kommentje:
igyekszem akkor minel tobbszor kenni a mellem is.mivel eddig csak este kentem be es annyi.en si megmondom a páromnak hogy maszirozza meg :) :)remelem nekem sem lesz annyira csunya a borom.nem repedezik meg stb.
2016. aug. 15. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!