Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek Olivér, Levente...

Szerintetek Olivér, Levente vagy Áron? Az első kettő azért vonz jobban, mert lehet becézni.

Figyelt kérdés

2016. aug. 16. 19:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha lesz még egy fiam biztos Áron lesz 😃
2016. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Olivér és Áron nagyon tetszik :)
2016. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Levente tetszik.
2016. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az Áron az egyik legidétlenebb fiú név.
2016. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%

MindenÁRON ne legyen Áron. Nekem nem tetszik. Az Olivérről egy kövér cigány kisfiú jut eszembe.. :/ A Levente a legjobb ezek közül, de nekem az sem a kedvencem. 😞

Bocsi

2016. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetne az Áront becézni? Más kérdés, hogy minek. Ha a 3 közül kellene választanom, a Leventét választanám, csak mert az a legkevésbé gyakori most. Mondom én, akinek Áron lett a fia, de akkor még senkit ne hívtak így, azóta lett nagy divat és nekem nagyon nem tetszenek a tömegnevek. Egyébként mi Roninak becézzük időnként! :))))
2016. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg a legidétlenebb fiúnév a Bendegúz. Hogy lehet egy felnőtt férfit majd komolyan venni, ha így mutatkozik be?!?! Ja meg a Manó... és még sorolhatnám...
2016. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ezek közül hangzásra az Áron a legszebb, meg leírva, is, de van olyan szókapcsolat, hogy "kedvező áron", szóval amiatt nem nagyon adnám. A Levente név szebb, mint az Olivér, de azok nekem csak ilyen átlagosak, de akkor szerintem, hát nemtom, Áron jobban tetszik, csak a kedvező miatt nem annyira, a második a Levente, Olivér meg nálam a 3.
2016. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hát a Bendegúz valóban nem túl szerencsés, nekem speciel mindig Regős Bendegúz jut eszembe róla :p de szerintem a leírt nevek közül egyik sem idétlen, és kb.bármihez passzolnak, a Juhász Levente és a Mayer Olivér vagy a Papadimitriu Áron sem hangzik rosszul vagy legalábbis nem annyira, mint egy Szabó Huán-Ármándó Ártúró.
2016. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem értem! Áron -> Roni :)
2016. aug. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!