Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahogy kozeledik a szules...

Ahogy kozeledik a szules idopontja, otthon ferjetekkel mi mindenrol beszeltek, hogyan varjatok a pici erkezest? Ferjetek bent lesz szulesnel?

Figyelt kérdés
Mit es hogyan segit parotok amiben tud, o hogyan varja a nagy napot?

2016. aug. 17. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Mi az ágyát rendezgettük, pakoltuk a cuccainkat a bőröndbe. Programcsászárom volt, így tudtuk az érkezését két héttel előtte, szóval ez így jó volt ilyen szempontból. Benn volt a szülésen, és utána a kórházi napokon is velünk volt benn. A segítséget nem tudom, mire érted, nyilván mivel már nem bírtam felállni, ha lehajoltam, ezért a ház körül szinte minden rámaradt.:)
2016. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Szokásos. Vagy benn lesz, vagy nem. Ha olyankor indul be, amikor itthon van, akkor ott lesz. Ha épp dolgozik, akkor nem fog tudni hazajönni, így nélküle fog megszületni a kicsi.
2016. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orulok a gyors valaszoknak, koszi mindkettotoknek. En utolso heteknel tartok, par napja nagyon kemenyedik es rovid ideig fajogat is a hasam alja. Mi is mar megbeszeltuk hogy bent lesz a szuloszoban velem. Amikor itthon van mindig nagyon figyelmes, kerdezi hogy vagyok, mi a baj ha latja tenyerem a hasamra teszem pici fajas vagy a babamozgas miatt, nagyon figyelmes.
2016. aug. 17. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Szeretne benn lenni, igen. Beszélgetni igazából a baba napi mocorgását beszéljük néha át,de igazából ő beszélget a pocakommal esténként pár percet. Épp valamelyik nap kapta el a láz, hogy mostmár összerakja a kiságyat, meg a pelenkázószekrényt (eddig lapraszrelve volt), hétvégén le is festi őket, felfestette a gyerekszobába a megbeszélt mintákat, készül a maga módján, várja az első kisfiát :)

Nálunk ennyi. :)

2016. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irsz, mi is tortenik veletek. Nalatok te kerted hogy legyen bent szulesnel, vagy o szeretne bent lenni Mikorra vagy kiirva?
2016. aug. 17. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Jesszusom, már megint kik szerint értéktelen a válaszom??? Mi a baj vele?
2016. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az olyat hol lehet latni, hogyan ertekelik a valaszokat?Mert en eddig nem csinaltam es azert is kerdezem most.
2016. aug. 17. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Nem, nem kértem, h legyen benn,csak megkérdeztem, szeretne e benn lenni. Akkor azt mondta, nem tudja. Aztán mint kiderült megnézett pár apás szüléses videót, beszélt a szülésfelkészítőt vezető védőnővel és utána közölte, hogy ezt az élményt ő nem szeretné kihagyni.

Október 2 az időpontunk, remélem marad még a kicsikénk benn :)

Nálatok mi a helyzet? :)

2016. aug. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már nagyon várjuk! :) a hétvégén rendezzük be neki az ágyat, pelenkázót stb. Igaz még van idő, de jó lesz odanézni a babás motyókra! Nálunk bent lesz, remélem bírni fogja :) Alapból segítőkész, de meg kell kérnem a dolgokra, nem az a típus aki meglátja a munkát, de ha szólok csinálja. És nálatok??? :)
2016. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!