Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem értem ezt. Mi...

Szasza25 kérdése:

Tényleg nem értem ezt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Július 4.én volt az utolsó nem várom első napja és augusztus 2-3-4 körül kellett volna újra legyen ( változó a ciklusom napjai száma).

Két hét eltelt azóta mióta megkellett volna jönnie de csak múlthét óta vannak beágyazódási tüneteim( bal oldali szúrka/görcs, sűrű pisilés éjszaka is muszáj mennem, puffadás de oly annyira,hogy a nadrágom is alig tudom begombolni és behúzni se tudom a hasam,derék fájás is van pedig sose fájt, a mellem csak 2-3 napig volt érzékeny de nem nagyon. Lehetséges,hogy ennyivel később foggant a baba? Vagy mi lehet az oka? Pco miatt lehet,hogy később alakulnak a dolgok? Hétfőn csináltam tesztet az negatív lett. Voltam orvosnál sok pici cisztát látott. Viszont éreztem,hogy bal oldalt jobban nézte a dolgokat és azon az oldalon érzem a szúrkákat és görcsöket. Hcg tesztoszteron és proaktint néznek meg van még egy p betűs de nem jutt eszembe a neve. Nem mondott semmit csak annyit, hogy jövőhét szerdán ha megjön ha nem menjek vissza feltétlenül. Szerintetek mi lehet ez az egész?


2016. aug. 18. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem Junius27.en volt meg utoljara,es csak tegnap teszteltem delutan pozitivat!Mikor egy hete kesetr,akkor teszteltem es sehol semmi nem volt..meg egy halvany masodik csikom se!Aztan eltelt20nap..es nagyon erosen ereztem a tuneteket mar egy idelye..mondom oke,akkor csinalok egy tesztet mem erdekelt,hogy delutanibol csinalom..!Es eros pozitiv lett.Ma reggel is csibaltam eggyet,az meg szinte meg erosebb lett.Szerintem barmi lehet! :)
2016. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Picit megnyugodtam,köszi :)
2016. aug. 18. 16:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Sorstársak vagyunk :( nekem múlt héten drerült ki hogy Pcos van :( nagyon elkeseredtem,8 honapja probálkozunk párommal.Szeretnénk babát,2 honappal ezelött ugyvolt hogy sikerült a teszt is pozitiv lett de megjött kb egy héttel késöbb.

Most ugyanez a helyzet halvány + teszteltem most délután de llehet a teszt is szar mert lehetetlen hogy most baba legyen :( én sem tudom mi tévő legyek és mi lehet :(

2016. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom :( annyira rossz ez a bizonytalanság. Nekem jó pár évvel ezelőtt mondták,hogy tele vagyok cisztákkal emiatt. 3 hónapja lerakhattam a gyógyszereket mert jó volt a vérképem.

Soha nem éreztem ilyen tüneteket mint 2 hete és egyre több van.

2016. aug. 18. 17:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem tele van mindkét petefészkem cisztákkal...ciklusom ugyan pontos mindig 28 és 35 nap és rendszeresen váltakozik,most pedig késik semmi jele hogy megjönne. Teszt halvány pozitiv de mikor kb 10 napja vtam dokinál akkor a méhnyálkahártyám 4 mm volt (az nem jó ) szedem a Metformint azóta.

Idegesit nagyon ez a helyzet :(

2016. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is tele vannak cisztákkal sajnos... De mikor azt mondta az orvos 3 hónapja,hogy lerakhatom a gyógyszereket azt mondta minden rendben és lehetek babás csak akarni kell. Adott petesejt serkentőt is. De most szerdán mikor megvizsgált nem mondott semmit csak annyit,hogy vérvételre kell mennem és egy hét múlva feltétlenül menjek hüvelyultrahangra. Remélem minden rendben lesz. 4 éve szeretnék már babát, de sosem jött össze :(
2016. aug. 18. 18:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges hogy baba van :) szorítok neked :) majd írj hogy mi volt :)
2016. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet?? Hogy vagy?
2016. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Leállt a petefészek műkődésem és elhalt az a petesejt amit megtermékenyitnek mondtak. :(
2016. aug. 26. 10:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom :( tudom nehéz de fel a fejjel :( a következő biztosan sikerülni fog.

Én is ugyanigy voltam nekem az orvosom azt mondta akkor minden okkal történik.Nagyon nehéz volt most is az de nem szabad feladni és elkeseredni.

Minden jót kívánok neked!

2016. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!