Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szúró alhasi fájdalom utalhat...

Szúró alhasi fájdalom utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
A menstruációmat 15-e fele vártam, maximum 1-2 napot szokott késni, de ma sem jött meg. Szúró alhasi fájdálmaim vannak, a bal és a jobb oldalt is, fel vagyok puffadva, a hőmérő 36,9-et mutatott. (Fogok venni tesztet a napokban természetesen.)
2016. aug. 18. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van ilyen. Mondjuk nekem tényleg szúrt az alhasam lenyílalt a hüvelyembe a fájdalom azt hittem meg fog jönni. Volt otthon teszt. De még vártam vele. 1 héttel később erős pozitív lett a teszt. 19+5 hkm
2016. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem ezen a 2 ponton szúrkál, nem nagyon érzek máshol fájdalmat. Köszönöm a választ!:)
2016. aug. 18. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Utalhat.

A teszt mutat majd biztosat.

Illetve amíg nem jön meg, de esetleg negatív, addig újra meg újra kell tesztelni.

2016. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:)
2016. aug. 18. 20:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne, hogy alapból allergiás vagyok, de mostanában sokat tüsszögök, és az orrom is egy bizonyos időben nem kerüli el a zsepit. Olvastam már erről, hogy ez is utalhat, bár ezt annyira nem tudnám terhességi tünetnek mondani.. Mi a véleményetek?
2016. aug. 18. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát, most van a parlagfű szezon, én már terhes vagyok, de a napokban rengeteget tüsszögök és folyik az orrom.

A terhességre max. az orrdugulás jellemző.

2016. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem orrdugulásom nincs, folyamatosan fújom és rendesen jön, ezzel nincs problémám. Igen, én is a parlagfűre gondoltam utána.
2016. aug. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!