Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Imre Kórház vagy Szent...

Szent Imre Kórház vagy Szent Margit Kórház melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Segítenétek,nem tudom hogy melyik milyen és hogy melyik a jobb.

Novemberben fogok szűlni és addig szeretném eldönteni.

Mesélnétek nekem mindkettőről és hogy melyik milyen volt?



2016. aug. 24. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak Szt Imrében szültem (kétszer), abszolút meg vagyok elégedve, sok rémsztorit olvastam, semmi olyasmi nem történt, nem igen avatkoztak bele a szülésembe. A csecsemősök egy része nem volt szimpi, meg volt nagyon gázos gyerekorvos is. Szóval nem bababarát, inkább mamabarát.
2016. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn is 2x szültem a szt. Imrében. Ha fizetsz mindenhol (doki,szülésznő,csecsemős,vip szoba) akkor nagyon szuper ellátásba lesz részed! Ha nem, akkor kevésbé kellemes,de kibìrható... Amúgy szerintem nem válogathatsz... Ha nincs az adott kórházban dokid,oda kell menned,ami a lakcìm szerint a körzeted.. A mentő is oda vinne elvileg... :/ Melyik a körzeted?
2016. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3x szültem a Szent Imrében,elsőnél volt dokim,másodiknál is csak épp nyaralt,harmadiknál szintén ugyanaz a doki,de konferencián volt a fél kórházzal együtt balatonnál...másodiknál nem is kérdezték,hogy van-e dokim,simán felvettek és elláttak,pedig nem oda tartozom lakcím szerint,ha olyan "stádiumban" van a szülés,ugyse küldenek el :) természetesség hívei,egészen addig nem avatkoznak bele a folyamatokba míg nem muszáj,érzéstelenítőt felejtsd el(gáz,epi,stb),nyilván gátmetszésnél helyi érzéstelenítést alkalmaznak,de ennél többet ne várj.A csecsemősök leterheltek,válaszolnak mindenre ha kérdezel,de maguktól nem mondják. Baba végig veled van,de ha kéred éjszakára be lehet adni,hogy tudj pihenni,nem csinálnak belőle ügyet. Én csak az első szülésnél adtam pénzt a dokinak és az épp ott tartózkodó szülésznőnek...szülésznő kb felém se nézett,3 nap mulva meg se ismert a folyosón...ugy hogy a további szüléseknél nem adtam egyiknek se. Se csecsemősnek,se dokinak...nem volt különb az ellátás,mint amikor fizettem. Én meg voltam vele elégedve...végülis mit várunk egy kórháztól? nem szálloda :)
2016. aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Szent Margit kórházban szültem lassan 3 hete. Az orvosok ès a szülésznők is nagyon jók.Nekem az orvosom fogadott volt 10 percenként jött be hozzám . Szülèsznőnek nem fogadtam fel,de így is maximálisan mellettem volt. Ahogy észrevettem csak akkor vágnak gátat ha nagyon muszáj. Sajnos nekem nem jött össze de csak minimális vágás kellett. A csecsemősökkel sem volt semmi probléma nagyon segítőkészek voltak. A gyerek orvos is nagyon rendes volt külön felhívta a figyelmünket,hogy haza jövetelkor van lehetőség a kicsinek fülbevalót berakatni. Az ápolók is rendesek,minden este jöttek kérdezni kell e fájdalom csillapító. A wc ès a fürdő olyan amilyen pár napot el lehet viselni.
2016. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!