Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltál másképp, mikor...

Mit csináltál másképp, mikor teherbe estél? Mit ettél, ittál, szedtél, tornáztál?

Figyelt kérdés

Még azt is írd meg légyszi, hogy mennyi sikertelen hónap után jött össze?


Köszi



2016. aug. 24. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekünk az első hónapban összejött amikor figyeltem, hogy mikor van peteérésem. Több gyümölcsöt ettem, szinte minden nap csináltam egy turmixot (eper, banán, barack, amilyen gyümölcs éppen volt), alap, hogy semmilyen gyógyszert nem vettem be nyilván, az elején szedtem femibiont, de nem minden nap. Egyébként minden úgy csináltam mint előtte. 30 hkm
2016. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Teherbeesés előtt tudatosan fölszedtem 5 kg-ot, szedtem D-vitamint. 2 évig csak salátákat, grillezett zöldségeket ettem fehér húsokkal, halakkal. Inni kizárólag vizet ittam-ez mindig így volt.

A spirálomat levették és 2 hét múlva már ott is volt a bébi, tehát azonnal megfogant. 38 éves voltam.

2016. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Semmin nem változtattam.

Vendéglátásban dolgoztam.

Első tervezett hónapban összejött.

2016. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

3 honap után jött össze mert addig nem tudtak rendesen kikezelni az akkut felfázásbol.az utolsó, agresszív antibiotikum kúra után rögtön jött a baba

Én életmódot váltottam plusz Femibion vitamin(ezen felul kellett volna plusz folsavat szedni de nem tettem)

Tökéletes táplálkozásra tértem át(reggeli tizorai ebed uzsi vacsi, mind megfelelt a nagykönyvnek és rengeteg vizet és kaktuszlevet ittam(zöld teát akartam, de nem találtam-külföld- mert szomjuságérzésem is volt)

Testem jelzéseire figyeltem.fáradtság esetén pihentem munka után is.

Cigilerakással küzdöttem nagyon.

Stressz idegesség esetén tudatossn uralkodtam magamon és tereltem magam jó hangulatba.

Tornázni akartam de kiment a fejemből, szülés után láttam meg a cd-t hogy bekészitettem magamnak korábban a kismama terhestornát:D

Millio/embertelen sok dolgom volt, egyszerűen kimaradt.

2016. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

utolsó! ezek szerint a felfázás nem okozott petevezeték elzáródást vagy hasonlót. Én az elmúlt 8 hónapban 3x voltam felfázva (utoljára májusban) Remélem nem az okozott valamit, ami miatt most nem jön össze.


Írjatok még!

2016. aug. 24. 12:43
 6/15 anonim ***** válasza:

5. hónapban jött össze. Akkor váltottam pajzsmirigy-gyógyszert, mert az előző nem segített, mikor váltottam, abban a hónapban lettem terhes és a fogyás is beindult, így szerencsére csak +4kg-nál tartok a 36. héten :)

Próbáltam stresszmentesíteni a munkahelyemen, amennyire lehetett (szociális munkás - gyerekjólétis vagyok). Nem ittam több energiaitalt (na jó, ez idő alatt össz. 3 dobozzal), kólát csak mikor fájt a fejem, középidősen sokat fájt, ezt ajánlották, nekem bevált. Nem emelgettem, a végén 24-30. hétig (addig dolgoztam) vonat és busz helyett autóval jártam. Sokkal kevesebb gyógyszert szedtem (fájdalomcsillapítót). Rengeteg gyümölcsöt ettem, eszek.

2016. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20hónapot vártunk a kis csodánkra amíg megfogant.közben volt egy műtétem endometriózis onnanról a 8.hónap lett a sikeres.elötte szedtem méhpempőt,dr czeizel féle magzat védő vitamint stb...most 27hetesek vagyunk és szét rúgja a hasamat.
2016. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én azonnal terhes lettem mind2x mikor szerettük volna.

Semmit nem csináltam/csinálok máshogy.

Nem szedek semmit.

23hkm

2016. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Tervezett előtt terhesvitamint kezdtem szedni. Első 2. hónapban jött össze, most elsőre. Ehhez hátrahajló méhem van, ami elvileg nehezíti a teherbeesést..
2016. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Elhagytuk a fogamzásgátlót, vártunk két hónapot, (biztos ami biztos, hogy kiürüljön) én pedig az alatt elkezdtem kismama vitamint szedni, a folsav miatt.

Két-három hónap alatt sikerült eddig mindig teherbe esni, most várjuk a harmadikat. :)

2016. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!