Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon vékony vagyok 164cm/45k...

Nagyon vékony vagyok 164cm/45kg és állapotos. Mikor kezd el látszódni a hasamon?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem már kb 8 hetesen látszódott eléggé, hasonló paraméterekkel, mivel alapból nagyon lapos volt a hasam. Bár akkor inkább még csak puffadás volt, de mire az lement, már a hasam kezdett nőni.
2016. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló arányú voltam 170/50. Nekem a 12. hét körül mál látszott valami.
2016. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Először az ágyéki részen fog meglátszódni, tehát az ágyéki rész egy vonalban lesz a köldököddel, ha érted, mire gondolok. 12. hét körül. A 16. héten már kezdeni fog kerekedni, mert akkor éri el a köldököt a méhboltozat. Egyébként örülj neki, hogy vékony vagy!!! Én is vékony voltam, még első-másodikál, de így már, hogy 4-et szültem, inkább átlagos-kis túlsúlyos lettem, habár már 39 éves vagyok.
2016. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16hetig csak puffadàs, 16hèten emelkedik ki a mèh igazán , elotte tenyleg csak puffadas lathatò!:)
2016. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20dik héttől látszódott. Addig tényleg csak puffadás lehet.
2016. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16. Hétig csak puffadás látszik.. 16. Héten jön ki a méhed a medencéből ezután kezd el nőni a pocak. 20+4 hkm
2016. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én ennél vékonyabban indítottam 170 cm 45 kg. A nyolcadik hét környékén már látszódott a puffadás. A terhességig nagyon szűk farmerokat hordtam, de át kellett állnom a legginsekre, mert a farmer már nem volt kényelmes. Konkrét hasnövekedés úgy a 16. hét környékétől volt. A puffadás egyébként a 12. hét környékére lement, akkor pár hétig megint lapos volt a hasam és jók voltak a régi farmerok :)
2016. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!