Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST-n mi számít rossz értéknek...

NST-n mi számít rossz értéknek? (baba pulzusszáma) Mikor kell "jobban" odafigyelni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Asszem a normál pulzusszám kb.120-150-es egy babánál.Nálunk a 3. babával olyan volt,hogy hirtelen felment 180-ra majd köv.pillanatban leesett80-ra!5 napig figyeltek emiatt,nem lett szerencsére gond!Mozgásnál amúgy fel kell gyorsulni a baba pulzusának!Akár 170-180-ra is felpöröghet:)
2010. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, úgy tudom, nem túl jó, ha a baba pulzusszáma 170-en felül van, illetve ha 100 alatt van, jónak számít 120-160 közt. Az sem mindegy, hogy a baba mocorog-e, ha alszik és teljesen sima a görbe (nincsenek benne kiugrások), azt nem tudják értékelni, ezért szokták megmozgatni ilyen esetben a mama pocakját, felkeltik a babót. Az sem mindegy, hogy a kiugrások milyenek, ha nagy esések vannak benne, az sem túl jó. Szóval elég összetett az egész. Remélem tudtam segíteni.
2010. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!Én 2009 augusztusában szültem és egyszer bekerültem a korhézba a baba miatt tehikardiával ami azt jelenti hogy a kislányom pulzusa 200 felett volt.A normál érték 150-170 kőzőtt van.Szerencsére semmi baj nem lett és pont a kiirt időpontra megszületett egészségesen.Most már 8 honapos és makk egészséges.

Diána

2010. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!