Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja kesik, lehetek terhes?

4 napja kesik, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem reg ertunk haza csaladommal a nyaralasbol,

10 nap volt es a nap 3-4 szer ettem + nasi stb, szoval normalisan ettem itthon a szokasos egy napi adagbol egy kicsi, valoszinuleg ezert hizhattam is, de viszont parommal csinaltuk gumi nelkul hogy kihuzta es idoben de akkor is magas a kockazat, aztan megjott de rovidebb ideig volt meg es keves jott nagyon, erzek neha alhasi fajdalmat, akkor mielott megjott az a kicsi is erzekeny volt a mellem, lehet nott mert amugy soha nem szokott mensi elott erzekeny lenni, iszok ilyen teat amit a parom vett es allitolag mellekhatasban ossze huzza a mehet, de igyis nagyon felek, tul fiatal vagyok az anyasaghoz, meg iskolaba jarok, lehet kicsit ra segit a kesesre hogy ideges vagyok az elso nap miatt nem tudom, baratom afganisztanban van harcol a terroristak ellen, szoval nagyon nagyon felek. Terhessegi tesztet meg nem vettem, nem is tudom hogy tudnek anelkul hogy anyam ra ne jojjon...

Remelem valaki tud mondani valamit, es elore koszonom a valaszokat:)



2016. aug. 28. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély rá, de lehetséges. Várj még a teszteléssel. de amúgy ha megjött, akkor szinte kizárható (nagyon ritka az, mikor valaki terhesen menstruál).
2016. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most akkor késik vagy megjött? Elég zagyva a sztori. Mindenesetre tesztelj aztan kiderül. Bemész egy drogériába es veszel tesztet. Nem kell hozza dísz kíséret, sem a lepisiléshez. Vizeletsugarasat egy pláza mosdójában is megcsinalhatsz. Légy kreatív könyörgöm!
2016. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudok kreativ lenni, mert itt ket falu de meg varos kozott is tobb km erek vannak, (nemetorszag bor videk) es suli utan egybol.busszal jovok haza mert kesobb sak este van, okom semmi nincs maradni ha igen anyuek mondanak ertem jonnek, venni tudnek penzem azt van csak hogy hogy az a nap kerdes, vonatozni se tudok delutan sunyiba mert hugomra vigyazok minden nap hogy anyuek dolgozhassanak, es par nappal elotte meg ket hettel az elott hogy egy nagyon kicsi megjott csinaltuk gumi nelkul, a keves folyas meg ritka nalam foleg hogy 2-3 naig tartot amikor kb 4-5 napig szokott, kb semmi se jott egy nagyon kicsin kivul, de ha nem lesz mas megoldas szolok szuleimnek, ma viccelodtek is hogy lehet uj babaszeket kell majd venni, meg kezdjenek e ajandekokat venni a babanak csak mert anyu megnezte naptaram hogy mikor kene megjonnie es latta hogy kesik szoval hatha annyira nem leszek megverve xd

Amugy olvastam ha kozel volt az idopont amikor meg kell jonnie meg megtud jonni az az utani a lenyeg, ha az megjon minden oke ha az nem akkor teszt, varok meg 3 napot hogy ha addig nem.jon meg beszelek szuleimmel:) az a legtisztabb

2016. aug. 28. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!