Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 ujjnyira nyitva a külső és...

2 ujjnyira nyitva a külső és belső méhszájam is. Nyakcsatorna már 1 cm-esre megrövidült.36 hetes vagyok. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mikor lesz ebből szülés?

Figyelt kérdés

Természetesen az orvosomat is megkérdeztem, aki szűkszavúan csak annyit válaszolt, bármi megtörténhet.

Így csak arra vagyok kíváncsi, h az esetek többségében ilyenkor még hetek vagy csak napok vannak hátra?



2016. aug. 30. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet megjósolni.28héttől 2110-es méhszájjal voltam és csak a 41 héten szültem.
2016. aug. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32.héttől 2110 volt a méhszáj értékem,40+5 napra indítottak,mert 3ujjnyira teljesen nyitva voltam.
2016. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddiginválaszokat, de Tudtommal más, ha külső vagy a belső van nyitva. Nekem c5 (2-1-2) az értékem.
2016. aug. 31. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!