Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten érdemes 4D-d...

Hanyadik héten érdemes 4D-d ultrahangoz csináltatni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön töltöm a 15. hetet,tudom hogy most még korai lenne. Mikor a legalkalmasabb?
2016. szept. 2. 16:07
 1/7 anonim válasza:
0%

Bízz az orvosodban.

Ne hidd el, hogy te, vagy a babád valami egészen különleges lény lennétek.

2016. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

Pedig "különleges" lehet,

mert különben nem az utazás rovatba teszi a kérdését!

2016. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a 20. És a 30. Héten voltam... Ha türelmes vagy várd meg a 30. Hetet ott már szépen látszik az arca. Ha türelmetlen akkor is várd meg minimum ezt a 20. Hetet mert ha most mész csak a kis csontjait fogod látni. Boldog babavárást!

37 hkm

2016. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
30%

Azért is gondoltam, hogy bíznia kellene a nálánál okosabbakban, mert az utazási rovatban érdeklődött.

És épp ezért hiszem, hogy nem lehet valami észlény.

2016. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. gyerekkel volt a 15. 23. 26. héten, a 26. heti volt a tuti, hogy fiú és akkor még nem volt pufi sem, de már formás. Az hasonlított a legjobban arra, amilyen később lett az arca - úgy 1 év környékén. Szülés után sokáig a sok párnácskától teljesen más volt még az orra is.

2. gyerekkel a 28. héten voltunk, már alig fért a képbe.

2016. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért kérdezte az utazásiban, mert menet közben csinálták.
2016. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen véletlenül tettem ebbe a rovatba a kérdésemet. Szörnyű hogy mennyi ilyen ember van aki ismeretlenül a dolgokat nem tudva ír ilyen szemtelen dolgokat. Sajnálom a világunkat,ma már szinte minden ember ebből merít erőt.. Köszönöm a válaszaitokat!
2016. szept. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!