Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 800-ról kinek milyen...

Femibion 800-ról kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom ajánlotta mert babát szeretnénk. Most hagytam abba 3 napja a fogamzásgátló szedését és javasolta, hogy azonnal kezdjem el szedni a Femibiont 800-at.

Ami meg is történt.

Válaszokat előre is köszönöm :)


2016. szept. 2. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper vitamin, nagyon jól átgondolt összetétellel és émelygést sem okoz (vannak terhesvitaminok, amelyek igen). A folsavat sokkal jobban felszívódó formában tartalmazza, mint más vitamin, én csak ajánlani tudom, mind a 800-at, később pedig a 400-at! 39+2 hkm
2016. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem\szedek minden várrandósságom kezdetétől.Kicsit húzós az ára,de nekem bevállt.
2016. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz, még csak 1 hete szedem, de sokkal energikusabbnak érzem magam. Én ebed után szoktam bevenni közvetlenül, de már most észrevettem, hogy délutánra nem fáradok el annyira mint előtte. Ma is pl ebéd után ledőltünk a férjemmel egy kicsit, én kèptelen voltam szunyókálni, pedig aztán én bàrmikor képes vagyok aludni ha van egy àgy és nyugalom van!:D nincs se émelygés, és eddig nagyobb étvágyam sincs. Én is csak ajánlani tudom:)
2016. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is elkezdtem időközbe szedni nekem is hasonló tapasztalataim vannak. /Több az energiám stb./ Már csak arra leszek kíváncsi, hogy milyen gyorsan sikerül a baba :)
2016. szept. 5. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy hónapig szedtem, aztán a következőben teherbe is estem. (Persze folytattam a szedését! )

Nekem használt!

2016. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen lányok akkor el is dőlt ezt fogom szedni 11 hetes vagyok gravidatol hányok
2016. nov. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!