Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen fáj a hasam. Nospat...

9 hetesen fáj a hasam. Nospat végzek be?

Figyelt kérdés

Reggel óta fáj a hasam. Ha fekszek egy fikkal jobb de úgy is rosz. Mágnes b6 t vettem be ga jól tudom az gorcsoldo?!

Év elején volt egy missed abom így aggódik nagyon bár ott nem volt gorcsolesem. Nincs külön orvosom akit felhivhatnek.


2016. szept. 3. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt keress fel, ha nem, lehet a háziorvos is tud mondani valamit. Nekem is nagyon görcsölt fájt a hasam 7-13 hetesen. A nődoki azt mondta, hogy nyúlnak a szalagok, nő a méhem, ez természetes, ha nem fáj órákig és szakaszos, nem állandó fájdalom, s ha maszírozom akkor enyhül.
2016. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél még be magnéziumot. Én alap esetben 3x1 MagneB6-ot szedek, de ha görcsöltem, vagy szurkált a hasam, vettem be többet (azt mondta ilyen esetekben akár 4x2 is mehet).
2016. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati ügyelet legalább a legközelebbi kórházban van. Feltétlenül őket hívd fel, mielőtt bármilyen gyógyszert beveszel - ne kockáztasd az embrió egészségét!!
2016. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A magne b6 elmulaszotta végül csak elég sokára. köszönöm a válaszokat. Ha komolyabban gorcsolne a hasam a helyi kórház surgossegire csak úgy beallithatok, ott ellatnak?
2016. szept. 3. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze! Ha rosszabodik, mindenképp nézesd meg magad, és pihizz sokat!
2016. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most barna volt kicsit a butyim,ahogy wcn voltam.Nem sok,kicsi barnás folt halvány.Ez most mi??Első babám lenne,de most nagyon aggódok.Mit csináljak?Menyjek be a sürgősségire?Vagy várjak hétfőig,még rendel a nőgyógyász?Nagyon félek:(
2016. szept. 3. 14:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj be, mert lehet, hogy progeszteron pótlás kell, azt ott fel tudják írni. Ne várj hétfőig!
2016. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!