Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippelős! Hányadik hét és ki...

Tippelős! Hányadik hét és ki lakik a pocakban?

Figyelt kérdés

Akinek van kedve tippelni, azoknak szívesen várom a válaszát arra nézve, hogy hányadik terhességi hétre saccol és hogy kisfiú vagy kislány lesz-e :)


[link]


2016. szept. 7. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én 20. hét fiúra tippeltem volna és utána láttam meg hogy válaszoltál. Csak a nemében tévedtem. :)


Én onnan gondoltam hogy itt tartasz, hogy én nekem nagyobb már a pocakom és 22 és fél hetes vagyok. Ezért lett jó a tippem. :)

2016. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En 22 hetesre tippeltem volna. En ma toltottem a 19. hetet a masodik babaval, es nekem kozel sincs ekkora. Viszont az teny, hogy egy hete kb meg semmi nem latszodott, mostanra meg mar van azert pocakom. Szoval meg nem kizart, hogy egy het mulva nekem is ekkora lesz. Nekunk is kislany jon kisfiu utan. Gratulalok :)
2016. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt itt ilyen kérdésem, viszont éppen hogy fiatalabb terhességet tippelt a többség. Innen is látszik, hogy nem a méret a lényeg. Alkat- és sok egyéb dolog függvénye a pocak mérete. Gratulálok és jó egészséget kívánok nektek.
2016. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szia hány hetes vagy most? egy pocak képet kaphatunk? vagy már meg van a baba?
2016. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!