Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tágulásos enyhe maszatolással...

Tágulásos enyhe maszatolással egyből mentek a kórházba?

Figyelt kérdés

Talán az de még egy öt forintos nagysàgú sincs az is lehet hogy nem is az:)De mintha..éjjel enyhe görcs volt.

Most jól vagyok.

Hívjam majd reggel a dokit?

Gondoltam figyelgetem ha nem muszàj nem hívom.

Szerintetek?


2016. szept. 9. 04:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Szóval kis barna foltocskànak tűnt a fehér folyàs közt.

38+3

2016. szept. 9. 04:32
 2/7 A kérdező kommentje:
Csàszàr lesz és szerdân kell befeküdnöm.
2016. szept. 9. 04:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatos barnáspiros volt és azért bementem a biztonság kedvéért. Szerintem egy folttal nem tettem volna.
2016. szept. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindhárom terhességemnél már egy-két héttel szülés előtt volt ilyenem, a másodiknál két hétig folyamatosan vérezgettem, mire beindult. De nekem nem császárom volt.

Egy egyszeri barna folttól szerintem még nem kell rögtön menni, de beszélt meg a dokiddal, hogy milyen esetben kell bemenned.

2016. szept. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a szülésznőmet hívtam fel, azt mondta, ha nem erős friss vérzés, akkor semmi gond, 3 nap múlva szültem meg.
2016. szept. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Felhívnám az orvost bemenjek e.
2016. szept. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Köszi a vàlaszokat.

Tegnap aztàn màr nem volt semmi ma reggelre viszont egyértelműen rózsaszínes valami a fehér folyàsban.Többször is.

Ma hívom a dokit.

2016. szept. 10. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!