Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes ultrahangon mennyire...

12 hetes ultrahangon mennyire lehet biztosra venni a baba nemét? Ma azt mondta a hölgy, hogy kisfiú (tényleg, olyan volt, még nekem is).

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ügyes az uh-t végző orvos, valamint a gép is jó, és a baba is megmutatja magát, akkor szinte 100 %-ra meg tudja állapítani.
2016. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. A családban a 36. héten is lányt mondtak, aztán megszuletett a kisfiú.
2016. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Általában a lányoknál tippelnek félre. Azaz, hogy lányt mondanak és fiú lesz.


De egy babás csoportban most nemrég számolt be az anyuka, hogy a 12. héten kisfiút mondtak, rá is készültek névileg, stb, és a következő UH-kon már kislányként mutatkozott. Szóval a fordított eset is megtörténhet.

2016. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekunk tippelt 60% ra fiut mondott 13hetesen, aztan 17hetesen is 80% ban fiut mondott, en nemtudtam mit nezzek de elhittem, aztan hazamemtem na mondom lassuk tenyleg bevalik e a szodabikarbona teszt amit olvastam, ha mar szinte biztos h fiu akkor habzik majd. Nem habzott.

Aztan 25hetesen 4D n csak csak nezegetem es megkerdeztem a holgyet h szerinte nem lany? De szerinte egyertelmu lany.. visszamentem a dokimhoz hat ez fiu. Erre elmentem akkor mar 26hetesen magánorvoshoz es szerinte is lany..

Most 36hetes vagyok, es nemtudjuk kit várunk, Csengèt vagy Dominikot...:)

Egyebkent a 12hetes uh altalaban nem 100% ig bizti, inkabb 16-18hetesen.:) boldog Babavarast

2016. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 12 hetesen mondta a doki, hogy fiú, most már 100%!:)
2016. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

Szia! Nekunk tippelt 60% ra fiut mondott 13hetesen, aztan 17hetesen is 80% ban fiut mondott, en nemtudtam mit nezzek de elhittem, aztan hazamemtem na mondom lassuk tenyleg bevalik e a szodabikarbona teszt amit olvastam, ha mar szinte biztos h fiu akkor habzik majd. Nem habzott.

Aztan 25hetesen 4D n csak csak nezegetem es megkerdeztem a holgyet h szerinte nem lany? De szerinte egyertelmu lany.. visszamentem a dokimhoz hat ez fiu. Erre elmentem akkor mar 26hetesen magánorvoshoz es szerinte is lany..

Most 36hetes vagyok, es nemtudjuk kit várunk, Csengèt vagy Dominikot...:)

Egyebkent a 12hetes uh altalaban nem 100% ig bizti, inkabb 16-18hetesen.:) boldog Babavarast

2016. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl genetikai 12heti uh kórházban nem mondják a nemét! 3 gyerekem van egyiknél sem tippeltek semmit mondván kicsi még majd 18.héten! Akkor viszont mind3at eltalálták :)
2016. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18 hét előtt itt sem tippelnek az orvosok.
2016. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak azert valaszolt 12 hetesen a szonografus,mert 2 lányom mar van,igy utána megmondta,h szerinte fiú,de azert ne eljuk bele magunkat...nem éltük:) a harmadik lanyunkat várjuk..(22 es 30 hetesen is lanyt mondtak)
2016. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenhegyi klinikán 12 hetesen 90%ra fiút mondott. 16 hetesen szintén nagyon jó UH géppel nagyon jó szonográfus 150%ra mondott fiút. De mondania sem kellet, rátette a fejet, a fiam terpeszbe mutatta a számomra is egyértelműen felismerhető nemi szervet :D
2016. szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!