Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt terhesen a menstruá...

Kinek volt terhesen a menstruációja napján minimális barna folyás?

Figyelt kérdés
Ma kell megjönnie, de nincs semmi, csak valami nagyon-nagyon minimális barnás folyás,azonkívül teljesen száraz vagyok. Soha nem tapasztaltam még ilyet! Amikor meg kellett jönnie,megjött egyből rendesen. Csináltam tegnap tesztet,negatív lett.
2010. ápr. 22. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszer abbahagyása után nagyon felborult a menzeszem. Volt barna folyásom, de a tényleges menstruációm 17 napot késett. 4-5 nap múlva megismételheted a tesztet (legjobb reggel), de ha továbbra sem jön meg akkor menj el dokihoz, mert más is okozhatja. Az amúgy még normális ha késik pár napot.
2010. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb. 9 hetes terhes voltam, amikor barnáztam egy kicsit, ekkor kellett volna megjönnie is.
2010. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtti napon barnás folyás,inkább minimális maszat a fehérneműn.Nemvárt napján hüvelyben nagyon halvány rózsaszínes maszat,-a méhszáj magasságát néztem-rá egy napra pozitív teszt.Drukkolok !
2010. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!