Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok tegnap ota...

10 hetes vagyok tegnap ota szurkálást nyilalást érzek néha, más is?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a szalagok. Hétvégén voltam ügyeleten barnázás miatt de minden rendben volt.

2016. szept. 14. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6. és a 12. hét között sokszor előfordult szurkálás (villámcsapásszerű érzés) valamelyik oldalon, a méhszalagok nyúlása okozta. Nekem azt mondta az orvosom, hogy akkor van baj, ha erős, oldalra kisugárzó fájdalom van, illetve ha vérzés. Neked ugyan írtad, hogy volt egy kis barnázásod, de megnéztek, és rendben volt minden, azaz feltételezem, hogy nem méhen kívüli terhesség okozta. Figyeld a fájdalom intenzitását, ha csak kellemetlen, valószínű, hogy a méh készül a terhességre és ez okozza. De ha elviselhetetlen a fájdalom, én orvost javasolnék. Minden jót! 41 hkm
2016. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ügyeletes orvos aztmondta azért barnáztam mert a méhlepény kicsit rálóg a méhnyakra. Nem emelhetek és házas életet nem élhetek. Idáig ezt a szurkát nem êreztem ezért furcsa
2016. szept. 14. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
A méhszalagok nyúlása ilyen szurkálásos érzés, úh elég esélyes, hogy erről van szó, ne aggódj.
2016. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!