Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek ha pettingeltem...

Terhes lehetek ha pettingeltem? L/18

Figyelt kérdés
Nos az van, hogy par napja baratommal,( probalgattuk)ezt a petting felet. Mind a ketten kezzel, o nem ment el, csak elonedves lett a kezem, es en azzal hozzanyultam a p*nimhoz, kivul, nem ott ahol a (baba kijon , ujj megy be,) stb, hanem kivul teljesen, majndem a hajlatnal, annal picit bentébb, es o utanna meg csinalta nekem, az o keze nyilvan tiszta volt mindentol mentes, csak megis aggodok, h lehetseg e az, h az en elonedves kezem hozza ert a p*nim kulsejhez es o utanna a kezevel bevihette e onnan oldalrol...?
2016. szept. 14. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Van rá esély. A kezével is felvihette.
2016. szept. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan 18 vagy?
2016. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg ha spermium is lett volna az ujjan, eleg melyre kellett volna dugnia..
2016. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elegge oldalt ertem hozza, nem tudom , az o kezen pedig semmi sem volt en meg eppen hogy hozza ertem (magamhoz, mert mutattam eppen vmit az ujjammal, es lehet az is olyan volt kicsit, bar inkabb a tenyerem)igen annyi vagyok:)
2016. szept. 14. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes, nyugi.
2016. szept. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eléggé szégyellném magam, ha 18 évesen ennyire nem lennék tisztában a biológiával és a gyereknemzéssel. Ideje tanulnod.
2016. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Koszonjuk a reszletes leirast...


Nem leszel terhes, de 18 evesen ennyi eszt...

2016. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!