Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok 3 hete...

15 hetes terhes vagyok 3 hete éreztem már a babát fészkelődni több mint egy hete pedig semmi, olyan érzésem van mintha nem is lennék terhes . A második babáról van szó, mennyire kellene aggódjak emiatt vagy nem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En is igy voltam amikor eloszor megereztem a mozgasat 12heten utanna csak a 14heten ereztem egy hatarozott rugast ket hetig semmit sem. Akkor mar a parom is erezte ra egy hetre . Szerintem nincs okod aggodni :) lehet megvan fordulva es nem a hasad rugdossa hanem masr es ezert nem erzed .

21hkm

2016. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok, és van, hogy napokig nem érzem a mozgolódást.

Semmi baj!

2016. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor kicsit megnyugodtam de sajnos az uh -n sem akart mocorogni akármit csináltunk.Az elsőnél más volt nem volt ilyen probléma nagyon sokat mozgott végig.Viszont mindent rendre mondott a doki
2016. szept. 19. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
15 hetesen még nagyon sok helye van mozogni, biztos most úgy helyezkedik hogy nem érzed. És ő lehet nem lesz annyira mozgékony mint a másik gyermeked volt a pocakban.
2016. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az ido is hatassal lehet ra. Nekem ilyenkor nagyon sokat mocorog masnak lehet h lustabb ilyenkor . Minden terhesseg mas
2016. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elejen ilyen. Egyszer erzed aztan egy darabig nem majd besurusodik es aztan mindennap fogod😊
2016. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kicsit megnyugodtam .Mindenki zöld kezet kapott.
2016. szept. 20. 00:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Masodik babat en pont 17 hetesen ereztem eloszor, viszont azota minden nap tobbszor is. Ez tenyleg nagyon eltero mindenkinel. En vettem szinhang hallgatot a magam megnyugtatasara. Addig hasznaltam, mig nem ereztem az elso mozgasokat, de azota felesleges. En nem aggodnek a helyedben, tenyleg rengeteg hely van meg ilyenkor.
2016. szept. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!