Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben? Állapotos vagyok, de sajnos ugy alakult az életem hogy nem attól a férfitől várom akibe még mindig szerelmes vagyok, persze akarom a babám de olyan furcsa nekem az egész. Fog ez változni? 23/L

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon szeretheted,ha mással kufircoltál.Így jártál.
2016. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Ez nekem is furcsa. Miert kefelsz olyannal akit nem szeretsz? Fizetett erte?
2016. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem még az exébe szerelmes. Most együtt van valakivel a kérdező, de abba a ferfiba meg nem szerelmes.

Így van?

Nem jó ötlet így, mert ha nincs szerelem, nem biztos, hogy tartós lesz ez a kapcsolat.

2016. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
"Fog ez változni?" Mondjuk ha részletesen leírnád, hogy mi a helyzet, akkor talán TALÁN lehetne érdemben válaszolni. Kibe vagy szerelmes, kitől van a gyerek? És egyáltalán miért lettél terhes?
2016. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Előző barátommal elég csúnyán váltunk el,de még mindig nagyon szeretem,azóta viszont összejöttem jelenlegi barátommal aki a gyerekkori legjobb barátom és mindig szerelmes volt belém de nem terveztük mégis terhes lettem..

Csak nem érzem azt a lelkesedést mint amit más nők hogy a szerelmüktől várnak babát,legszivesebben azt akarnám hogy ez a baba is tőle lenne..

2016. szept. 19. 22:31
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Ezt az elott kellett volna atgondolni mielott olyannal kezdtel dugni akibe nem vagy szerelmes (es ezt a tanacsot leirjak minde noi magazin minden havi szamaban). De most utalolag mar mit akarsz tenni?


Remelem nem azt tervezed hogy kesobb a gyereken allsz bosszut.

2016. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A babát akarod, szeretnéd azt írod, így ez már eldöntött dolog és sok boldogságot hozzá! A kapcsolatotok pedig.. érzi azt az ember hogy beletudna-e szeretni valaha a másikba vagy sem, vagy megtudná-e szeretni, akar-e együtt élni a másikkal. Lehet itt okoskodni mindenkinek de bele úgyse látunk. Én megtudlak érteni, első szerelmemmel elég csúnyán váltunk szét és nem volt időm kiheverni mert találkoztam a jelenlegimmel. De az ex a mai napig picit több nekem mint egy emlék. Viszont szeretem a jelenlegi párom akivel 2 gyerkőcünk van, nem cserélném le senkire. Halványulni fognak az érzéseid, ezt tudom mondani.
2016. szept. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem el kellene menned pszichológushoz, hogy segítsen neked feldolgozni az előző kapcsolatod kudarcát. Mert így te lelki beteg leszel, szegény párod is, mert előbb-utóbb nyilvánvaló lesz számára, hogy csak pótlék, de felteszem, nem ezt érdemli. A gyerek érdekében, szedd össze magad. A szerelem elmúlik. Vagy működőképes páros lesz egy szerelmes párból a hormonbódulat elmúltával, vagy nem. Hogyan éreznéd magad, ha az exedtől estél volna teherbe, majd utána szakítotok? Becsüld meg, amid van. Ezt kellene valahogy megértened, a fájdalmas múltat pedig el kell engedni.
2016. szept. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugy erted h amikor osszehoztatok minden oke volt , most meg vège?

Akkor stabil kapcsolat lehetett..

Mit tanacsoljunk? Csodat nem tehetunk. Sajnos mar nincs vissza ut. Max orokbe adod szegeny gyerkocot.:/

2016. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Mekkora bunkók vannak itt!!! Ne törődj velük. A babák tudják mikor miért akarnak jönni. Fog változni a helyzeted igen. Az előző barátoddal sosem lenne olyan a kapcsolat már mint volt ha nem lennél terhes akkor sem. Tudod a töltött káposzta elmélet és mindig beválik. Ha jól elvagy a jelenlegi pároddal és szereted, még ha nem is vagy szerelmes és ő is szeretné a babát akkor ne gondolkodj ezen. Nekem is volt egy nagy szerelmem. Akkora fájdalmat okozott hogy másik megyébe költöztem egy időre. Menekültem ahogy tudtam mert képtelen volta túl lenni rajta. Ez 7 éve volt azóta is rossz de már nem fáj. Akkoriban ismertem meg a volt férjem. Nem akartam igazán semmit. Elleni valakivel jobbára. DE 2 hét alatt terhes lettem. Nem voltam szerelmes ő igen. Nem is volt kérdés hogy meg tartsam e. Később kialakult a ragaszkodás a szerelem. Sokféle szerelem van. Igaz elváltunk és nem volt szép a válás. DE a gyerekkel kapcsolatban a mai napig abszolút úgy működünk mint egy család. Mindig is ő lesz a " férfi " akkor is ha nem szerettem. Ő a gyerekem apja és ez sok mindent felülír. Viszont baromi fiatal vagy még. Én átgondolnám az abortuszt. Bocsánat hogy ezt írtam de igen. A te élet helyzetedben és korodban, egzisztenciádat mérlegelve talán jobb döntés. Ez a kapcsolatod sem lesz tartós. Ezt a babát úgy vállald hogy nagy esély arra van hogy egyedül neveled majd. Az ex szerelem elmúlik az új bejöhet. Én nem bántam meg de nagyon nehéz egyedül :) sok sikert
2016. szept. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!