Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma láttam ezt a képsorozatot,...

Ma láttam ezt a képsorozatot, én jókat mosolyogtam rajta, gondoltam megosztom veletek kismamák, hátha feldobja a napotokat?

Figyelt kérdés

[link]


:)



#trimeszter #kismamasák
2016. szept. 21. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Ja, marha jó. Rám a fele sem volt igaz.

Durva általánosítás. SZerintem ezt olyan találta ki, aki látott már terhes nőt, de ő maga még sosem volt...

2016. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jók :))))
2016. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Kimaradt egy, amikor a kismamának nincs humora és morog mindenen. :P
2016. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, és igazad van 2-es :) ld. 1-es válaszoló... :)


Szerintem aranyos, nem értem miért kell mindenbe belekötni itt a gyk-n...

komolyan, ha az ember már nem morog, hogy xar az élet, nehéz a terhesség, stb, stb, akkor az már lepontozni, vagy fujjogni való...

Nyilván rám se igaz mind, de azért megmosolyogtam, mert én boldog kismama vagyok, immár másodjára...

Na mindegy is :)


Have a nice day ;)

2016. szept. 21. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

1-es vagyok. Tökéletes terhességem volt, mintha nem is lettem volna terhes, csak nőtt a hasam. És az sem túl nagyra...


SZóval nem kesergek.

Pont az a "bajom", hogy a terhesség szép, és ezen úgy van beállítva, mintha óriási teher lenne, csak kínlódna a nő, és semmi sem lenne jó, ja és csupa érzéketlen bunkóval van körülvéve, akik taperolják, meg lebálnázzák...

Hát a valóság nem ilyen. Hanem kellemes és szép.

Én is sajnálom, akinek kényelmetlen, na de ne általánosítsunk.

2016. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt én se szeretem, ha valaki teherként vagy betegséggént állítja be a babavárást, szerinted ezek a képek teherként mutatja be, szerintem meg inkább humoros...

nem vagyunk egyformák, nem akartam az idegállapotodat borzolni vele...

minden jót.

2016. szept. 21. 08:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Waaaa😁 ami épp nem rám az a kolléganőmre igaz😂 En Mindenre mar majdnem találtam magára illő képsort! Szerintem a varandossag teher és és egy csodálatos állapot is egyben. Én mar most időnként "terhesnek" érzem magam, mert munka mellett sokmindent mar nem tudok ugy megcsinálni, mar súlya van a pocak ak, időnként fáj ahogy mozog, és igen, ahhoz képest hogy eddig csak fogytam kg-ban, de a hasam nő bálnának kezdem érezni magam. De! Eddig imadok várandós lenni. Ezek a kellemetlenségek azert vannak h nyafogjak miattuk a páromnak aki jól kinevet és este együtt alszunk el immáron 3sban mosolyogva! Felve de várakozással töltöm a napokat h milyen lesz ha megszületik. De inkább azt hiszem most csak élvezem és időnként sajat magamon nevetek masokkal😏

Üdv

29hkm

2016. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!