Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnem megkérdezni (mivel...

Szeretnem megkérdezni (mivel dokihoz csak péntekre lett időpontom) hogy 2hetes magzat felszivodhat? 2napja fura verzesem van nem állandó de pl reggelente megjelenik . Alul a hasam faj néha . Nagyon megvagyok ijedve.

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a 2 hetes magzatot nem igazán tudom értelmezni. Hivatalosan embrió az első pár hétben (de most lényegtelen), a 2 hetet úgy értetted, hogy 2 hete késik a menzeszed és van pozitív teszted? Ilyen esetben azonnal ügyelet, lehet hogy progeszteronhiányod van. (és itt a 2 nap döntő!!)

Ha úgy értelmezed a két hetet, hogy 2 hete volt ovud és most jönne meg, akkor valószínűleg nem csinálnak veled semmit.

20 hkm

2016. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Két hetes magzat alatt nem tudom mit értesz. Ha két hete lehetett a fogamzás, akkor magzatról még biztosan nem beszélünk, maximum egy néhány mm-s embrióról.

Ha pozitív volt a teszted és vérzel, akkor azonnal be kellett volna menned a legközelebbi kórházba.

Vagy még csak most esedékes a menzeszed? Mert akkor sajnos elképzelhető, hogy mégsem tudott megtapadni, és kiürül. De szerintem mindenképp kéne, hogy lásson orvos.

2016. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes nem lehetsz, minimum 4 hetesnek lenned kell. Felszívódhat igen. Hormonpótlás kellene, de péntekig nagyon sok idő van, akkor is ha ma szerda van.. nincs ügyelet valahol ahová elmehetnél?
2016. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Max kivèrzed. Fel nem szivodhat. Es nekem 10hetesen jott kI, nem kellett muteni sem mert kivèreztem 4fájdalmas nap alatt. 38fokos lázzal.
2016. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1hete csináltam tesztet ... mivel a menzeszem napra pontosan megjött de csak kb fél napig volt meg ... a teszt pozitív lett . De ahogy írtam is 2napja jelentkezik ez a vérzés .
2016. szept. 21. 14:43
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Akkor az inkább 5 hetes lehetett.
2016. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Erdekes h pont az van lepontozva, aki atelte es sajnos tapasztalta.. aki meg talalgat az 100% os...
2016. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Volt vetélésem 6 hetesen és igen, képes felszívódni IS néhány esetben, amikor a terhesség elhalt de a hormontermelés még egy rövid ideig fennmarad és nem indul be magától a kiürülés, a vetélés.
2016. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal menj az ügyeletre!

Lehet, hogy megmenthető még a terhesség.

Ne várj péntekig!

2016. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
5 hetes lehetsz és szerintem vetélés gyanús vagy.Menj a sűrgősségi nőgyógyászatra,hátha még meg nem késő.
2016. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!