Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hizás, fogyás, hogyis van ez?

Hizás, fogyás, hogyis van ez?

Figyelt kérdés

Mindig mikor megyek dokihoz aznap megmérem magam, hogy mennyi a hizás. Múlt héten viszont 1 héttel előbb ráálltam a mérlegre kiváncsiságból. És mig eddig mindig 1 kg-ot hiztam 3 hetente, akkor 2 hét után 3 kg-ot mutatott a mérleg (66 kg). Nem hagyott nyugodni a dolog és onnantól kezdve majdnem minden nap ráálltam a mérlegre, reggel. Ezekután egyik nap 65 volt, másnap 64, ma meg pl. nem voltam még 64 sem. És igy ugrál már 1,5 hete. Miért? Közben fogyhatok, vagy esetleg viz lehet bennem? Nem mondhatnám, hogy nagyon vizesednék, délutánra szok a bokám bedagadni, de az sem vészes.

Nem a gyarapodás zavar, félre ne értsétek, csak nem értem miért ugrál igy a súlyom.

Bocs hogy hosszú lett.

30 hetes km


2010. ápr. 23. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugrál a súlyom, de ez természetes. Ezért szokás hetente egyszer, ugyanabban az időpontban mérni a súlyt. A súlyváltozás függ attól, hogy előtte mennyit ettél, mennyit ittál, mennyire vizesedsz, mikor voltál wc-n, és még számtalan dologtól.
2010. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugrál egy kb 2 kilós intervallumon belül, pedig mindig reggel mérem vécé után meztelenül. Én úgy vettem észre, hogy a vízvisszatartásomtól függ, ha olyan napom van, hogy rengeteget iszom, de keveset megyek vécére, akkor már tudom, hogy reggel több leszek, ha pedig sokat pisilek, de viszonylag kevés folyadékot viszek be, akkor meg kevesebb lesz.

Vagy ha pl sósat eszem délután , akkor is másnap reggel több a súlyom.

2010. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint nem csak én vagyok igy. :-)
2010. ápr. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!