Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kamillás ülőfürdőt aranyérre...

Kamillás ülőfürdőt aranyérre milyen hőfokkal és mennyi ideig alkalmazzam? 35+4hetes vagyok.

Figyelt kérdés
vagyis hány percig?És milyen erősségű legyen?Utána is használhatom közvetlenül a hemorid krémet?
2010. ápr. 23. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia két maréknyi virágzatot tegyél a vízbe ne legyen túl forró tudod a forró víz árt a terhességnek és addig üljél benne amíg kényelmes vagy ki nem hűlt a víz nekem nem volt se kényelmes de hatásos se sokkal inkább amit az orvosom javasolt hogy langyos vízzel teljes érősegűre állítsam a zuhanyrózsát jól zuhanyoztassam le és utána próbáljam meg vissza nyomni ne erőltesd csak gyengéden egy időre elmúlt de aztán újra kijött persze üllő fürdőzni jó ha esetleg vérzik megszünteti vagy fáj akkor is jó és a krémet használhatod nyugodtan fürdő után sőt próbáld meg azzal vissza nyomni
2010. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm.

annyira "keménnyé" van kidudorodva,hogy hiába próbálom,nem tudom visszanyomni.úgyhogy egyenlőre nem próbálkozom vele.nekem jól esett a langyos ülőfürdő,csak maga az ülés nem volt kényelmes.

2010. ápr. 24. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem egy hete jött ki az aranyerem, kemény, és szinte már szilvamag nagyságú. Nem tudom visszanyomni sem, mert nagyon fáj. Neked végül mi hozta rendbe?? Lassan egy doboz Reparon kúpot és kenőcsöt is elhasználtam, de semmi.... Megőrülök, úgy fáj. 24 hetes vagyok.
2010. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!