Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsonti fájdalom...

Szeméremcsonti fájdalom mikortól "normális"?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nőgyógyásznál, volt hüvelyi UH is. Este jött a fájdalom és azóta se múlik. Nem kibírhatatlan csak kellemetlen és mozgás esetén érzékelhető.


22hetes vagyok.


Eddig semmilyen más tunetem nem volt. Nem keményedtem, nem zsibbadok,nem puffadok, úgy alszom,mint akit agyonvertek...stb ezért meglepő ez a dolog.


2016. szept. 23. 09:25
 1/4 nünü87 ***** válasza:
Szia. Nekem időközönként volt. Ahogy haladtam elöre a terhességgel úgy volt. Változik a tested. Nekem izomláz szerű volt. A tested folyamatosan alakul készül a szülésre. De kérdezz rá nyugodtan a dokidra vagy a védőnődre. Ha egyébként minden rendben vak akkor szerintem csak a tágulás miatt lehet. Kell a hely a babának.
2016. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb ekkor kezdődött most 32hetes vagyok és már már brutális.de nyugi ez normális.kitartást
2016. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor tájt kezdődött, ha fáradt vagyok jobban fáj, de am egy alapfájdalom folyamatosan van. nem brutális, de pl a bal lábamat alig bírom felemelni miatta úgy, hogy a jobb lábamon állok közben. magne B6 kicsit enyhít nekem, el mondjuk nem mulasztja, de a kicsinek is örülni kell :) 28 hkm
2016. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ismét éjszaka van és megint elöjött...alighanem hozzá kell szokjak.
2016. szept. 23. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!