Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki használt terhessége...

Volt aki használt terhessége alatt protexin gynophilust? Mit tapasztaltatok okozot valami problémát?

Figyelt kérdés

2016. szept. 23. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelen.2 terhességemnél is.A lányommal folyamatosan kijött a gomba, kb 5 Hetente.Azután ezt ajnlotta a nőgyógyász és onnantól nem jött elő a gomba.Heti 1et elhasználtam.Most is ugyan ez a helyzet.22hetes vagyok
2016. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én most vagyok 12 hetes. Antibiotikum kurán vagyok azért szeretném használni. Azt szeretném kérdezni hogy este használtad reggelre távozott? Vérzést ez nem okoz igaz?
2016. szept. 24. 06:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem okoz vérzést.Este használom,reggelre a nagyja ürül,de még utána is napokig.Nyugodtan használhatod.Ilyen sárgás krémes formában ürül.
2016. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál!
2016. szept. 24. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
😊 Szívesen
2016. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen mélyre helyezted fel?
2016. szept. 30. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb 1 mutató ujjnyira😉.amennyire bírtam
2016. okt. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap használtam már jobb igaz nem tettem magasra. Meg vettem kefirt csak ugye még egy hétig kell szednem az antibiotikumot hátha kihuzom gomba nélkül. A kefirt ennivettem.
2016. okt. 1. 08:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Az jó.egyél sokat.rakhatod nyugodtan mélyebbre.
2016. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!