Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes vagyok, nagyon sokat...

7hetes vagyok, nagyon sokat sírok, idegeskedek, szorongok családi körülmények miatt, és magas volt ma is a vérnyomásom. A pulzusom meg 110 volt.7hetes vagyok. Ugye nem lehet baja a babamnak odabent?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A magas vérnyomást nagyon komolyan kell venni, súlyos következményei lehetnek.Mimdenképpen jelezd a védőnődnek és a dokidnak is.Tudom, hogy könnyü mondani de próbálj mindent kizárni és csak a születendő babádra gondolni!
2016. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem hogy mindig magas a vernyomasom,mert altalaban nekem alacsony szokott lenni. Csak ma megint felideesitettem magam es ezert lett magas,es a pulzusom is :/
2016. szept. 23. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De a stressz art neki. Ha nem testileg akkor pszichesen
2016. szept. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod komolyan h az embriodnak nem árt az idegeskedés? Ezért is irja elő minden doki h pihenés, kímélet. Amennyiben munkahelyen nem megoldható ez, kiír otthonra. De otthon ezt neked kell megteremtened. A babadert!

Ha nem megfelelő ott a környezet akkor váltani kell, kicsit elmenni rokonokhoz, barátokhoz. Meg kell oldani m a végén a stressz miatt elmehet a baba!

2016. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Probalj ne idegeskedni , art neki.

Tudom mirol beszelek, engem terhesen csalt meg az exem, plusz apukam halalos beteg volt. Na ennek nagyobb stressz kell meg ?

De probaltam a babara koncentralni

2016. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!