Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ovuláció napján fogant a...

Ha ovuláció napján fogant a baba, akkor biztos hogy fiú lesz?

Figyelt kérdés
Mi a párommal pont peteéréskor voltunk együtt,aktus után pár órára éreztem hogy ovum van. Minden hónapban megérzem szúró érzésem van ilyenkor a hasam alján. Igazából kislányt szeretnék,de ha fiú lesz hát legyen :) Olyanok írjanak akik tudják hogy pont ovukor voltak együtt és a baba nemét is tudják már :)

2016. szept. 28. 10:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mindkétszer akkor voltunk együtt, 1 lány 1 fiú lett
2016. szept. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
pont aznap? én napra pontosan tudom mert ahogy együtt voltunk a párommal rá pár órára hajnalban arra kertem hogy szúr a hasam ovum van... aznap mikor együt tvoltunk pozitív volt az ovu teszt másnap negatív ugyhogy jól éreztem az ovut. előtte meg csak 5nappal voltunk együtt kizárt hogy ott bármilyen spermium életben maradt volna 5napig :) és azt mondják hogy peteéréskor inkább fiúk fogannak :/ :)
2016. szept. 28. 11:09
 3/26 A kérdező kommentje:
arra keltem bocsi elírtam
2016. szept. 28. 11:09
 4/26 anonim ***** válasza:
Mi igy voltunk egyutt es fiú lett. De ez csak elmélet, gyakorlatilag bármilyen nemű spermium célba érhet, ez marhára nagy véletlen.
2016. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megosztottad a tapasztalod :) Én nagyon kislányt szeretnék,de persze tudom hogy nem sok esély van rá :) de úgy érzem az lesz,az esélyek ellenére is :)
2016. szept. 28. 11:26
 6/26 anonim ***** válasza:
Ovuláció általában akkor van, amikor először negatív lesz a teszt pozitív után. Mi ovulációkor voltunk együtt és lány lett.
2016. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
igen tudom mert nálunk ez úgy volt hogy pozitív ovu teszt estéjén együtt voltunk este 9fele és rá két órára éreztem az ovu "fájdalmat" másnap csináltam egy ovu tesztet akkor már negatív volt :) Köszi,akkor lehet még nekünk is kislány gratulálok a kislányotokhoz :)
2016. szept. 28. 11:31
 8/26 anonim ***** válasza:

1.gyermekem fiú ovu előtt 1nappal voltunk együtt.

2.gyermekem lány ovu napján voltunk együtt.


Fordítva működök 😁

Jelenleg ismét várandós vagyok,ovukor voltunk együtt,nemét még nem tudjuk.

2016. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ovu előtt és után is lány lett..

semmire sincs garancia

2016. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szomszéd asszony pont ovu napján volt együtt a párjával Ő is ilyen érzékeny hogy megérzi mikor van ovuja.. Kislánya van ;)
2016. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!