Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a tbt ebben a hónapban...

Ha a tbt ebben a hónapban kesobb adtam fel mint 12. e akkor is megnez a dokim vagy fizetni kell erte? 34hkm

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhesen ellátnak akkor is, ha nem fizetnéd egyáltalán, mert a magzat emiatt nem szenvedhet hátrányt. De jól teszed, ha fizeted, mert bár ellátnának, tartozásod halmozódna fel. Szóval nyugi. De ha biztosra akarsz menni, hogy senki ne kötözködhessen, vidd magaddal a csekket. Ha megszületik a baba és már gyesen leszel, arra az időre nem kell fizetned, mert biztosítottnak számítasz a gyes alatt.
2016. szept. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogalmuk sincs mikor fizetted be. Csak azt látják, hogy zöld vagy piros a taj számod. De ellátni ellátnak egyébként akkor is, ha nincs fizetve. (Szólnak, ha piros.) Csak mindenképpen behajtja a NAV.
2016. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom,tenyleg nem tudom hogyan mukodik eddig dolgoztam es fizettek,amiota terhes vagyok sajnos nekem kel/kellett fizetnem,de fizetem rendesen minden honapban be volt fizetve 12.ig,ebben a honapbna sajnos csak most sikerult befizetnem,de be van fizetve.

Nem tudtam hogy akkor is ellatnak,ha nincs befizetve azt hittem hogy penzt kell adni olyankor,azt tudom hogy a nav mindent behajt kesobb,de hala nincs semmi elmaradas.

Es ha megszuletett a baba utana is kell fizetnem vagy utana hogy megy?


De akkor most megnyugodtam,koszonom a segitseget.

2016. szept. 29. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megszületik a baba és már gyesen leszel, arra az időre nem kell fizetned, mert biztosítottnak számítasz a gyes alatt.
2016. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!