Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes orvoshoz mennem?...

Mikor érdemes orvoshoz mennem? Milyen vizsgálatok következnek?

Figyelt kérdés

Március 25-én volt az utolsó mensim első napja,április 21-re nem vártam, nem is jött így 24-én teszteltem és mindkét tesz(reggeli és délutáni)pozitív lett.Most akkor hány hetesnek számítok?Úgy tudom az utolsó ciklus első napjától számolják, akkor már 4 hét?

Mikor érdemes először dokihoz mennem?És milyen vizsgálatok jönnek ezután?

Folsavat szedek és rengeteg gyümölcslevet iszom, de semmi mellfeszülést vagy rosszullétet nem érzek eddig, mintha nem is lennék terhes.

A főnököméknek mikor érdemes szólnom?(Tudom, hogy nem fog nekik tetszeni, én vagyok a csicska, mobil, mindennel megbízható dolgozó, mert én vagyok a leg terhelhetőbb, legfiatalabb, nem ritkán 20 kilós dobozokat emelek, ami tudom, hogy nem jó).Szerintetek?


2010. ápr. 24. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Először menj el nőgyógyászhoz. Első körben vérvétel, belgyógyász, fogorvos(mindehez a védőnő fog beutalót adni,miután voltál nődokinál elmész a körzeti védőnőhőz, és elfog mondani mindent)
2010. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És szólj a főnöködnek...nem hiszem, hogy jót tesz ha 20kg-at emelgetsz!
2010. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A terhességet a ciklus (havi vérzés) első napjától számoljuk. Amikor kimarad a vérzésed, már 4 hetes vagy.


Ekkor még felesleges orvoshoz menni. Egyrészt semmit se lát UH-n, másrészt amíg szívhang nincs, nem igazolhatja a terhességedet. A szívhang meg a 6-7. héttől indul be.


Jó terhességet!

2010. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!