Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. hét környékén járó kismamá...

24. hét környékén járó kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel😊
2016. okt. 3. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont ma töltöttem a 24. terhességi hetet :)


Minden rendben van, a baba nagyon nyugis, csak enyhén mozog és nem sokat. Néha már várnám, hogy egy jó nagyot rúgjon :P


Vannak napok amikor befeszül a hasam, leginkább akkor, amikor megterhelem magam (nagytakarítás vagy hosszabb főzés). Ilyenkor 10 kg-vel nehezebbnek érzem a pocakot. De egy kis pihenéssel elmúlik a feszülés. Az éjszakák szuperek eddig, olyankor valóságosan megkönnyebbül a hasam, elmúlik a puffadás (ami sajnos még most is van) és nyugisan tudok aludni.


A babaszoba most készül, épp a függönyre pakolom fel a csipeszeket :D


És te hogy vagy, kérdező?

2016. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En 23hetes vagyok de ugyan ugy vagyok mint az elso valaszolo! A pocsktol eleg nehez aludni mert en ugy szoktam h magzatpozban de sajnos az mar nem megy igy almatlan ejszakaim vannak !:/ de megsem vagyok faradt ugyanugy megcsinalok mindent takaritas pont ma is igaz ma nagyon belemenyedett a hasam lekellett ulnom egy tiz oercre aztan jobb letr es folytattam! Gyomoreges van meg hanyinger volt harom napig hanytam is alig tudtam enni. Es rettenetesen faj az oldalam es a medencem is! Aludni sem lehet tole remelem lassan elmulik mostmar! A babi nekem is nyugis neha neha egy jo nagyot belemrug h jelezze h ebren van de nem nagyon feszkelodik ugy igazan inkabb csak ':simogat' belulrol 🤗 Nagyon ideges vagyok viszont h januarra minden meglegyen a babanak!..

Es te hogyvagy?:)

2016. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Én szombaton töltöttem a 23 hetet.Nekem már elég nagy a hasam,mert 3. baba.Van egy fiam és egy lányom és Ő is lányka😊.Nagyon ritkán fan egy két keményedésem,de inkább a baba feszíti ki magát jobbra vagy balra.Nagyon intenzíven mozog,főleg lefelé rugdos,a hólyagomat.Az alvás néha már kényelmetlen.Kb 2 szer fel szoktam kelni pisilni,meg még néha a lányomhoz és van,hogy nem tudok visszaaludni.😞
2016. okt. 3. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok a gyomorsavon kívül minden rendben van
2016. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!