Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális 12 hetesen?

Ez normális 12 hetesen?

Figyelt kérdés
Annyira fàj a derekam ma egész nap, hogy màr azt sem tudom hogy üljek-e vagy àlljak. Ez normàlis? Nincs baj ugye?
2016. okt. 3. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mnekem is 13 hetes vagyok,én kicsit mozgatni szoktam.
2016. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájdogál néha. Olyankor lefekszek pár percre a padlóra és kicsit megmozgatom. 13hkm
2016. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhessége válogatja. Van akinek ez tipikus és állandó tünet. Ha más furcsaság nem társul hozzá, akkor nem kell aggódnod.
2016. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj mindenem, ha nem tornazok.

Kérdezd meg a dokidat, mehet-e a torna, és ha igen, sokkal jobban fogod érezni magad.

Az első 12 hétben én sem mertem, de azóta nyomom, és nagyon jól esik. Nem járok sehova, itthon csinálom, így sem időt sem pénzt nem von el a családtól.

2016. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kate1987 ***** válasza:
Nekem is faj a derekam es nem tudom miert. Van hogy estere mar annyira faj, hogy sirni tudnek. 11h 2n km
2016. okt. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!