Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt aki inzulinos? Baj e...

Van itt aki inzulinos? Baj e ha vérzik a szúrás után? 2 napja kezdtem napi 3× kell szurnom combba, de ebből 2× vérzik utána! Nem jól csinálom?

Figyelt kérdés
Bevallom eléggé nehezemre esik azt a pár milliméteres tűt magamba szúrni😓 lehet ez a baj,nem elég határozott a mozdulat? 28 hkm

2016. okt. 4. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért vérzik, mert eltalálsz egy kis bőr alatti eret. Próbáld meg kicsit arrébb szúrni, de az sem baj, ha vérzik. Egyébként szerintem hasba sokkal könnyebb adni, mint combba. Legalábbis nekem. 10 év alatt sem bírtam megszokni, hogy combba szúrjam.
2016. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Nekem ezt mondták,hogy oda adjam be! Holnap megyek vissza a diabetologiara de addig is tudni akartam jol csinalom e!☺ Remélem abba hagyhatom és elég lesz a diéta!!
2016. okt. 4. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj ha vérzik, de ilyenkor jobban is fáj. Én is ott kezdtem,de aztán mondták a diabetológián,hogy térjek át a hasamra, vagyis inkább az oldalamra.Itt is van olyan pont ahol jobban, van ahol kevésbé fáj, ritkán vérzik.
2016. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a diabetológusom hogy kismama hasba nem adhatja be!
2016. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!