Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen eredményeknek kell...

Milyen eredményeknek kell szerepelniük a 28-31. hét körüli uh-s papíron?

Figyelt kérdés
Gondolom változó, de akinek volt már leírná nagyjából mikvannak rajta? Nekem csak a fej méretei--nem kéne még valami?
2008. okt. 3. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem bpd, ac, fl, súlybecslés, méhlepény helye, érettsége, áramlási viszonyok. De tényleg kórháza válogatja.
2008. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Cervix, fundus állapota, elhelyezkedése.

Babánál: Bpd: 78 mm, ,Fro: 89 mm, I kt (na ezt nem tudom mi), Fem: 63 mm, magzatvíz és placenta állapota. Magánorvos, Szeged.

És szóban mondta a saccolt súlyát, kb. 2 kiló.

2008. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én most voltam a héten 31 hetesen. A fej mérete volt rajta, a köldök zsinor áramlását nézték, a 4 üregű szív, a szervek, a gerinc állapota és a méhlepény elhelyezkedése. A baba más méreteit nem mérték.
2008. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor lényegében eltérő ki hol csinálja, de azért hiányolom, hogy a lepényről pl szó sem esett.
2008. okt. 3. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!