Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális késnie a...

Judit2310 kérdése:

Meddig normális késnie a menstruációnak?

Figyelt kérdés
Terhes semmiképp sem lehetek mert védekeztünk a párommal.És meg is jött erőteljes vérzésként a menstruációm.Viszont most volt az első alkalom életemben amióta megvan hogy a kiszámolt dolgaimhoz képest 4 nappal később érkezett.Ez még normális vagy menjek orvoshoz? Mert ugyan most még nincs gyermekünk de a kapcsolatunk biztos alapokon áll így biztos szeretnénk mikor már minden adott lesz hozzá. Ezért ha valami gond van inkább elmegyek orvoshoz mert most még biztos időben vagyok.Az őszinteséghez az is hozzá tartozik hogy baloldali görcsös szúrást érzek erőteljesen és ég is.Ez lehet az oka a késésnek? Ha igen akkor addig is amíg elmegyek az orvoshoz leírnátok megnyugtatásul hogy mi lehet a háttérben? Köszönöm a válaszaitok: Judit.
2016. okt. 10. 12:07
 1/4 anonim válasza:

Mielőtt teherbe estem és csak nagyjából tudtam kiszámolni mikor fog megjönni. Napra pontos sosem volt, így még a 4 napot is normálisnak gondolnám a saját helyemben.

A leírásodból úgy érzem, eléggé rá vagy görcsölve a teherbe esésre. Egyrészt a stressz is kiválthat fizikális fájdalmakat. Másrészt, nem biztos, hogy gond van a háttérben, ha 4 napot késett. Az életvitel, az étkezés, mind befolyásoló tényező.

De ha gyereket szeretnél egy nőgyógyászati vizsgálat semmiképp nem árt, és egy orvos több tanáccsal tud ellátni.

2016. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egyszer késett 4 napot, azzal még nem érdemes orvoshoz menni.

Persze, ha borul a ciklus, az más dolog.

Ezt ezernyi dolog okozhatja. Nem gépek vagyunk, hanem emberek.

2016. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Nem vagyok rágörcsölve semmire mert tudom hogy tudatosak vagyunk a párommal így nincs mitől félnem.Viszont olyan még sosem volt hogy késett csak olyan hogy mondjuk 1-2 nappal előbb érkezett meg. Ezért megijedtem hogy most mi történhetett.

2016. okt. 10. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szinte minden éven késett egy hetet mióta menstruálok. Ez még normális 😊 Elsőre sikerült teherbe esnem,szóval emiatt nem aggódnék
2016. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!