Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vércsoport meghatározás hogy...

Vércsoport meghatározás hogy s mint, és mit is jelent ez?

Figyelt kérdés

Csináltak már nekem egyszer ilyet. Ha én A rh+ vagyok és ellenanyag szűrés negatív volt,akkor ez most a 2. terhességnél is így van? Ez soha nem változik?

Illetve így nem is kell anti-D (vagy micsoda?)

Tök mindegy az édesapa vére?

(2. házasság,a gyermekeim féltesók lesznek)


2016. okt. 13. 10:31
 1/4 Vilcsianyuja ***** válasza:

A vércsoport hiába nem változik, azért többször is megnézik minden terhesség alatt, nem is a vércsoport, hanem a többi ellenanyag miatt, amik elvileg időközben is megjelenhetnek a szervezetedben.

Rh+ vagy, mindig az voltál és az leszel, tehát neked nem kell antiD. Az csak az Rh- kismamáknak kell első szülés után. Mert különben elvetélné az esetleges Rh+ magzatait. Tehát csak abban az esetben számít az apa vércsoportja, ha az anya Rh- (mert csak tőle örökölheti a baba a + Rh faktort).

2016. okt. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm járt furán, én sosem hallottam még ilyenről: nála változott a pozitív és negatív egy terhességen belül. Én is azt hittem, hogy ez egy fix dolog, de nála nem ez történt.
2016. okt. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

passz


eddigi életemben kb 10x kellet várcsoport ellenőrzésre mennem ...

hiába mondtam h van nekem otthon pl 2 éves

az nem jó mert nem friss

mondom de a vércsoport egyéni nem változik

de akkor is kellet ujabb teszt

:D

2016. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A- os kismamaknak kell anti D minden terhesseg utan.akarhogy is vegzodott a terhesseg.

Nekem a 3. Terhessegemnel termelt csak ellenanyagot a verem,na akkor jo sokat,mindenre ami letezik.

Pedig mindharom gyerkoc az apuka vercsoportjat orokolte.az elso kettovel megsem volt ellenanyag.

Volt vetelesem,utana is kaptam a szurit.rz fontos.de csak A- anyukaknal.

2016. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!