Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát várok de túlműködik...

Kisbabát várok de túlműködik a pajzsmirigyem. így nem tudok hízni, vagy legalábbis 6hónapos vagyok és 2kiló a plusszom. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szedem a gyógyszert amit az orvos felírt nekem.A picivel minden rendben szerencsére!!A kérdésem hogy befolyásolja ez azt hogy a későbbiekben lesz e tejem vagy nem?!

2016. okt. 19. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Már ne haragudj, de ha valaki ennyire tájékozatlan, annak nem kellene szaporodnia.


A terhességnél nem kell feltétlen hízni (föleg, ha elötte sem voltál sovány), amíg az orvos szerint a baba rendesen fejlödik, addig nincs semmi probléma.


Az meg, hogy lesz-e tejed, sok mindentöl függ, de attól biztos nem,, hogy hízol-e és mennyit a terhesség alatt.

2016. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tanácsot kértem nem kioktatást kinek kellene szaporodnia!!

Ha nem tudsz olvasni ne is írj!!

Valaki esetleg aki tud normális stílusban írni?!

Megköszönném :)

2016. okt. 19. 12:12
 3/9 anonim ***** válasza:
A babára nincs igazán hatással,hogy hízol-e vagy sem és hogy mennyit. Ha már a 6. hónapban vagy és a babával minden rendben akkor ne aggódj a kevés plusz miatt. A baba elveszi töled ami a fejlődéséhez szükséges. Én az első trimeszterben alig ettem és ittam,mindent kihánytam,5kg-ot fogytam. Az uh-okon mindig azt mondják szép,tankönyv szerinti baba ☺ Azt nem tudom a pajzsmirigynek mennyi köze van a tejtermeléshez,de szerintem nem sok,így nem kellene,hogy befolyásolja később a szoptatást.
2016. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jol van beallitva a gyogyszered,a szervezeted jelenleg ugy mukodik mint bmelyik mas pajzsmirigyproblema nelkuli terhes no szervezete,szoptatasra is jo eselyed van.
2016. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van eddig én is csak 3 kg híztam ebből több mint 1 kg a baba egészséges nincs semmi baja
2016. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2016. okt. 19. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyen jellegű problémám nincs és mégis 32hkm vagyok 3,5kg pluszban az elejéhez képest. Doki meg diétára fogott, holott 70kg vagyok, nem kövér... Ettől függetlenül minden vizsgálat szerint a baba egészséges és szepen fejlődik, Uh ezen nem aggódnék a helyedben. Azért összeségében én is mar két nadrág méretet fogytán pedig egyszer voltam csak rosszul... A baba elveszi ami kell, csak legyen mit elvenni, tehát étrend kiegészítő vitaminokat de sokat, Sztem.
2016. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is túlműködik a pajzsmirigyem. Tavaly született a babám, kb. két kilót híztam a szülésig, miután meg megszületett 12 kilót fogytam. A saját tapasztalatom az, hogy azt, hogy lesz-e tej, nem befolyásolja a túlműködés.
2016. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is túlműködött a pajzsmirigyem. A terhességet annyiban befolyásolta, hogy semmit nem híztam, sőt fogytam. Illetve nem hagyták túlhordani, a kiírt nap előtt két nappal beindították a szülést.


A szoptatásra minimális hatása volt, azt mondták, hogy a gyógyszer bevétele után közvetlen ne szoptassak.

2018. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!