Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és két...

5 hetes terhes vagyok és két napja nagyon erős szúró érzést érzek?!

Figyelt kérdés
Sajnos.az orvoshoz egy hét múlva kaptam időpontot!ezek a fájdalmak szúró fájdalmas érzés néha enyhülnek van amikor az egész hasamra rá megy.Nem barnázok nem vérzek első babánk nagyon félünk ! Köhögök meg tüsszentek az is nagyon kellemetlen !! Szerintetek mi lehet!? Félek h méhen kívüli terhesség lehet a dologban ! Sértő meg jegyézst kerüljük köszönöm !
2016. okt. 26. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Növöget a méhed,nekem is van időről időre ilyen. Szedj MagneB6-ot 3X1 és próbálj sokat pihenni... Én már tüsszentésnél automatikusan összegörnyedek,mert úgy e fáj ☺ 16hkm
2016. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nem
2016. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom, de talán erősebb magnéziumot kellene szedned, ha még nem szeded. Magnerot pl. Talán használna. A legjobbakat kívánom!
2016. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp szedj addig magnéziumot, először 3x2 Magne B6-ot ajánlok, ha a helyzet változatlan akkod Magnesi Citricit (nagyobb mennyiségű mint a B6), nekem haskeményedésre ajánlotta az orvos.


A lényeg, hogy ne görcsölj, és ne vérezz, ha mégis akkor azonnal kórház!

Egyébként terhesség elején normális a szúró alhasi fájdalom.

Remélem minden rendben lesz!


33 hkm

2016. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!