Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi eleji rosszul...

Terhességi eleji rosszul lét/hányingert hogyan lehetne enyhíteni?

Figyelt kérdés
7. hétben vagyok, nagyon szenvedek már 3 hete folyamatosan! A közérzetem sem valami jó. A "gyerekért mindenki elviseli" kommenteket kérlek mellőzzétek. Tudom hogy megéri, enyhíteni szeretnék csak rajta.....
2016. okt. 26. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szerencsés voltam, nem voltam egyáltalán rosszul, tehát személyes tapasztalatom nincs.

Viszont azt mondják, hogy a hideg cola, vagy a citromos víz (igazi citromlével) enyhítheti a hányingert. Gyömbér, kurkuma, menta teák lehűtve is hasznosak lehetnek. B6 vitamin-ra is sokan esküdnek.

2016. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes és 2 napos vagyok. Néha egy kicsit kezd enyhülni, de ma pl. egész nap szenvedtem. Ami nekem ideig-óráig hat: mentolos rágó, savanyú cukor, sós pirított napraforgó, mézes gyümölcstea, sós chips, hámozott alma. A gömbér teát én is próbáltam,de nekem nem jött be. Kitartást kívánok!
2016. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Az a csodás 6. és 7. hét:)

Én hánytam folyamatosan(tenyleg minden kijött). Ami segített:semmi.

Most a 8. héten már nem hanyok(de hányingerem) van. Most már az segít,hogy folyamatosan rágcsálók(perec,ropi...). Ha mégse segitene,akkor összeszedem magam,felülök(ha fekszel) és lassan csillapodik a hányinger. Talán 1-2 korty kola nekem is jol esett,de csodát nem művelt. Illetve savanyú almat felcikkeztem,kicsit meglocsoltam citromlével és ezt eszegettem. Volt,hogy kijött,de jol esett. A gyömbértől még inkabb emelyegtem. Kitartast!!!

2016. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is minden kijött...:( és a gyömbért elég rossz kihányni...

Ami egy picit csillapította az a fagyi volt.

2016. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ami kicsit enyhítette a gyötrelmeimet az a hideg cola és a mentolos cukor... Semmi más nem használt,végigpróbáltam mindent.
2016. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!