Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlotok vagy mit szedhet...

Mit ajánlotok vagy mit szedhetek amitől jobb lesz a torkom?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok és nagyon megfáztam 3 napja, a torkom is kezd rossz lenni
2016. okt. 27. 01:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Homeogene 9 szopogató tabletta nekem segített, citromos tea, salvus vízzel inhalálás.Jobbulást!☺
2016. okt. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sos vizes oblogetes fertotleitesre azon felzl pedig orvos, hogyha nem mulik a torokfajasod, mert ha gyulladas van akkor azt ki kell kezelni nehogy belazasodj. a laz arthat a magzatnak.
2016. okt. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Halls cukorka
2016. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sós vízes gargalizálás, méz, Tantumverde ( terhesség és szoptatás alatt is lehet) 29+5 hkm
2016. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

citrom, méz, fokhagyma- nem kellemes, de 2 nap alatt kiszedett a sz.rból :)


15 hkm

2016. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálás (amit néhány válaszoló ajánl)...hát nem tudom...nekem nem jött be, sugárba hánytam tőle.De azért ha gondolod próbáld ki Neked hátha segít.Első válaszoló voltam ☺
2016. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Chlorhexamed antiszeptikus oldat torok öblögetésre, gyógyszertárban lehet kapni (lenyelni tilos).

Én már 10 napja szenvedek masszív köhögéssel és torokfájással. A háziorvos, üzemorvos semmit nem mert adni, de a nőgyógyászom azt mondta, szedhetek Mucopront köptetőt a fullasztó köhögés ellen (mindenre rá van írva, hogy terhesen nem ajánlott,de ezeknek a szereknek a 99%-a teljesen ártalmatlan. Többet árt, ha elkapsz egy tüdő-vagy mellhártya gyulladást).

23 hetes kismama

2016. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sinupret drazsét ami gyógynövényes szedhető. Napi 3x2 az adag. Én 3adszor vagyok náthás a terhességem alatt, mar az előzőnél is ezt szedtem és egy két nap alatt kigyogyultam belőle.

Üdv

34hkm

2016. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek, de ma voltam orvosnál s mint kiderült gyulladás van a szervezetembe, úgyhogy antibiotikumot írt fel :(
2016. okt. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!