Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdődő aranyérre (külső)...

Kezdődő aranyérre (külső) milyen krémet ajánlanátok? 34 hetes km

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sperti.
2010. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

állítólag a leghatásosabb a reparon-nekem nem vállt be.ha fáj is a hemorid krémet ajánlom,az mintha lejegelné a felületet.jobbulást

36+1hetes szintén aranyérrel küzdő

2010. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt lett egy külső aranyerem, a szülés pedig kihozott még hármat. 2 hétig jobban fájt, mint a gátseb, pedig az sem volt semmi...

Én mindenféle krémet kipróbáltam, hogy enyhüljön a duzzanat és a fájdalom, (nem vérzett) a Mastu vált be legjobban. Az orvosom javasolta a kúp használatát is, mert elképzelhető, hogy belül is van tágulat. Én is nagyon ajánlom, mert a krém és a kúp együtt csodát tett, 3-4 hét alatt teljesen visszahúzódtak a csomók!

Szóval fel a fejjel, ha nem vérzik, akkor jól kezelhető, és ha szülés után is odafigyelsz a táplálkozásra, hogy véletlenül se kelljen erőlködnöd a wc-n, akkor pár hét alatt teljesen rendbe jöhetsz.

Ezt kívánom, és kitartást! Minden jót!

2010. ápr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi Mindenkinek
2010. ápr. 27. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
hemorid, még frissító érzést is kelt,természetes érzéstelenítő van állítólag benne, gyógynövényes, vény nélküli, védőnő ajánlotta
2010. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!