Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mozog ilyen rengeteget...

Miért mozog ilyen rengeteget a babám?

Figyelt kérdés
Éjjel-nappal mozog, éjjel éegy másodperc nyugta nincs, nem hagy aludni, teljesen ki vagyok merülve. 39+5 hetes terhes vagyok, és félek, hogy semmi erőm nem lesz megszülni a kimerültség miatt.
2016. okt. 30. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem az egyik gyerekem már pocakban is jóval aktívabb volt, mint a másik. (Most két és fél éves, eddig összesen 9x - strigulázom - aludta át életében az éjszakát.) Úgyhogy biztos van ellenpélda, de drukkolj, hogy ti legyetek azok :)
2016. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig vagy csak most?

Nekem szülés előtti napon mozgott egész nap. Meg is repedt a burok. Elfolyt a magzatvíz. Igaz már akkor tul is vittem.

Most 30 hetes vagyok és alapjáraton is rettenetesen aktiv baba. Én is sokszor kelek éjjel miatta.

2016. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is nagyon aktív a babám. Szerda óta alig van nyugton, nem tudom mit csinál de a hasam olyan eldeformalt lesz időnként és úgy tud mozogni h komolyan fájdalmas már. Van h lent annyira eltalál valamit h hüvelyig szemérem csontig hatolo fájdalmas nyílallasok vannak. Pedig meg egy ideig együtt kene lennünk🙂

Kitartast!

Üdv,

34hkm

2016. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem is alapjáraton aktívabb, nyugtalanabb a babám, mint az átlag és igencsak fájdalmas tud lenni, amikor a kis térdét, sarkát(?) kinyomja. De mostanában tényleg túlzásba esett a mozgásokkal :) A hasam eléggé lent van már, derékfájásokkal küzdök, csak az a baj, hogy azoka egész éjjel tartanak, tehát maximum jósló fájások lehetnek. Tegnap este éreztem először 2-3x erősebb fájdalmat a derekamba, az egyik a hasamba sugárzott, de semmi...pedig mostmár nagyon várom, hogy történjen valami :)

2016. okt. 31. 11:29
 5/6 anonim válasza:
Lehetséges, hogy burkot repeszt, ha ennyire erős baba. Nekem ez történt, mondjuk a magzatvizem az átlagosnál több volt, tehát feszesebb is egy kicsit, így meg tudta repeszteni.
2016. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mind a két szülésemre totál kimerülten mentem emiatt, de volt erőm szülni, ott ösztönösen minden erőmet összeszedtem! kitartás! (előző voltam)
2016. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!