Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többedik terhességnél hanyadik...

Többedik terhességnél hanyadik héten éreztétek meg először a babát?

Figyelt kérdés
2,3,4,5 terhesség
2016. okt. 30. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat éreztem leghamarabb, a 11. héten.

A negyediket csak a 14. héten.

2016. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Másodiknál 17. héten
2016. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél a 21. héten.
2016. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

11 hét?

Jó korán hát akkor még nem nagyon pici?

2016. okt. 30. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon csodálkoztam, hidd el.

De pont azon a héten mentem először orvoshoz, és mondtam neki is, és az UH alapján mondta, hogy el is hiszi. :)


Ehhez tartozik, hogy én nagyon sovány vagyok, és természetesen csak akkor éreztem, amikor egy szál bugyiban félig fekvő helyzetben odatettem a kezem a szeméremdombomhoz. Szóval nem úgy, hogy rugdalt össze-vissza, meg egész nap éreztem... :)


És tényleg, az a a gyerekem elképesztően izmos, és nagynak is született, 4 kg felett (pedig én kicsi vagyok), és azóta is nagyon erős, a többiekhez képest is (mind lány)

Ja és nem tudom számít-e, de nagy a lába, már az UH-n mondták, hogy "óriástalpú ez a baba" (ezt persze későbbi UH-n), és azóta is "nagy lábon él". :)

2016. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És talán az is számít, hogy nekem a gyerekek előtt volt egy csúnya bélbetegségem, így nagyon jól ismerem a "bélmozgást", el tudtam különíteni, akinek nincs ilyen gondja, az lehet hogy nem veszi észre a különbséget...
2016. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A másodiknál a 18-19. héten, most várom a harmadikat, őt a 17. héten éreztem először. Előtte "talán igen, talán nem", de a 17. héten már biztos voltam benne, hogy ez már ő lesz.

Nekem mindhárom gyerekkel széles pocakom volt, több helyük van mozogni. Hegyes, "fiús formájú" pocakkal hamarabb szokták érezni a kismamák a mozgásokat.

2016. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első 21. hét.

Második 15. hét, de a 17-18. hétig csak fekve éreztem alkalmanként, nem úgy, hogy rugdos meg minden, csak a mocorgást :)

2016. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első 20hét

Második 15hét

Harmadik is 15hét de őt mostanáig (17hét) csak fekve.Ma először éreztem ülve is

2016. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elsot es a masodikat is pont a betoltott 17. heten. De a masodiknal elol van a lepeny, talan ezert nem ereztem hamarabb, nem tudom.
2016. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!